Çarpışma 24. bölüm final 2. fragmanı yayınlandı!

Çarpışma 24. bölüm final 2. fragmanı yayınlandı!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Show TV ekranında Çarpışma dizisinin 24. final bölümü 30 Mayıs Perşembe akşamı izleyicilerle buluşacak. Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz ve Övünç Saylak ’ın başrollerinde yer aldığı Çarpışma dizisinin finalinde neler yaşanacağı ilgiyle beklenmekte. Çarpışma 24. bölümden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Peki finalde neler yaşanacak? Cansız ’ın bıçakladığı Zeynep ’in ölümle yüz yüze olduğunun anlaşıldığı tanıtımda; Kadir, Veli ve Kerem ’in içinde oldukları çatışma sahnelerinde gerilim yükseliyor. Cansız ’ın Aylin ’i kaçırdığı coşku doymuş tanıtımda, Kadir ’in Veli ’yi öldüreceğini söylemesi ve Kerem ’in başına silah dayanması, finalde çoğu sürprizin yaşandığına işaret ediyor.

Ay Yapım ’ın Show TV ’de yarın akşam ekran yolculuğuna son verecek ‘Çarpışma ’ dizisinin final bölümünden bir tanıtım daha geldi. Kadir ’in, “Sevdikçe kaybettim ben. Ne yapacağım şimdi kendimle!” sözlerinin yankılandığı duygu yüklü tanıtımda bıçaklanan Zeynep ’i hastaneye yetiştirmeye çalıştığı görülüyor. Kerem ’in başına silah dayandığı, Aylin ’in kaçırıldığı, Cemre ve Kerem ’in biçare hallerinin dikkat çektiği tanıtımda Cansız ’a silah çeken Kadir ’in neler oluşturacağı ilgiyle bekleniyor.

ÇARPIŞMA ’NIN FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

‘Çarpışma ’nın nefeslerin tutularak izleneceği, yarın akşam ekrana gelecek ‘final ’ bölümünün konusu şöyle; Kadir, Zeynep ’i çabucak hastaneye getirir. Zeynep ölümün kıyısındadır. Cansız ’a nefreti katlanarak gelişen Kadir onu tanıyan, birlikte meslek yapanların isimlerini tek tek öğrenir ve izini sürer. Veli de Cansız ’ın peşindedir. Kadir ile Veli, iki öbür koldan ve öldüre öldüre Cansız ’a dürüst ilerlerler. Kadir ve Veli ’nin ardındaki olduğu haberi kısa sürede Cansız ’a da ulaşır. Cansız, adamlarına Aylin ’i kaçırmaları talimatını verir.

Aylin, Cemre ile birlikteyken zorla kaçırılır. Cansız, Aylin ’in hayatına karşılık Kadir ’den Veli ’yi öldürmesini ister. Kadir gözünü kırpmadan Veli ’yi vurur. Ancak Cansız sözünde durmaz ve Kadir ’den, tıpkı Selim gibi kendisini öldürmesini ister. Kadir, Aylin ’in yaşaması için hemencecik silahını başına dayar. Bütün da bu sırada bir telefon sesi duyulur Kadir ile Cansız hesaplaşmasının seyri değişir. Bundan Böyle yolun sonudur ve ikisinden biri için ölüm kaçınılmazdır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar ’ın yaptığı, senaryosunu Ali Kültürlü ’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma ’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Iftihar Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

‘Çarpışma ’ coşku dolu final bölümüyle yarın akşam saat 20.00 ’de Show TV ’de!