Çarpışma 24. bölüm finalde birçok sürpriz bir arada yaşanacak!

Çarpışma 24. bölüm finalde birçok sürpriz bir arada yaşanacak!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Ay Yapım ’ın Show TV ’de Perşembe akşamı ekran yolculuğuna son verecek Çarpışma ’nın final bölümü tanıtımı yayınlandı. Cansız ’ın bıçakladığı Zeynep ’in ölümle yüz yüze olduğunun anlaşıldığı tanıtımda; Kadir, Veli ve Kerem ’in içinde oldukları çatışma sahnelerinde gerilim yükseliyor. Cansız ’ın Aylin ’i kaçırdığı coşku dolu tanıtımda, Kadir ’in Veli ’yi öldüreceğini söylemesi ve Kerem ’in başına silah dayanması, finalde birçok sürprizin yaşandığına işaret ediyor.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar ’ın yaptığı, senaryosunu Ali Okumuş ’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma ’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Övünç Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden kayda değer isimler yer alıyor. ‘Çarpışma ’ coşku doymuş final bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00 ’de Show TV ’de izleyicilerle buluşacak. Videodan final bölümü fragmanını izleyebilirsiniz.

ÇARPIŞMA ’NIN 23. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

‘Çarpışma ’nın geçtiğimiz hafta ekrana gelen 23. bölümünde; Kadir ’in tetiği çekmekte kararsızlık ettiğini gören Veli, yaptığı kötülükleri hatırlatarak kendisini öldürmesi için Kadir ’i kışkırttı. Kadir kontrolünü ayrıntılarıyla kaybetmek üzereyken içeriye Tayfun ve Akif girdi. Kadir bu anda hedefine yeniden Cansız ’ı aldı. Cansız, Kadir ’i Zeynep ’in yanına götürmeye karar verdi. Cansız, tahrip edilmesi öylesine güç bir bomba düzeneği hazırlamıştı ama Zeynep ’ten sonradan Kadir de Cansız ’ın vefat tuzağının içine düştü.

Kadir, Zeynep ’in telkinleri ile Cansız ’ı öldürmedi ve Cansız kaçtı. Bomba tahrip ekipleri geldi lakin düzeneğe müdahale edemediler. Kurtulmaları mucizelere kalan Kadir ve Zeynep el ele ölüme yürüdü. Kabloyu kestiler, büyük bir baht eseri bomba patlamadı. Kadir ve Zeynep bu nedenle mutlak bir ölümden döndü. Veli, kaçma planları yapan Cansız ’ı öldürmek için harekete geçti ve pusuya yattı.

Beklediği fırsatı da yakaladı ve Cansız ’ı vurdu. Ancak adamları, zarar görmüş haldeki Cansız ’ı şipşak olay yerineden kaçırdılar. Kadir sevdiği kadına; Zeynep ’e evlenme önerge etti. Kadir ’in, 19 yaşındayken tekrar kendisine izdivaç teklifinde bulunmak için aldığı yüzüğü Zeynep bu kez parmağına taktı. Kadir, Zeynep, Kerem ve Cemre, Kadir ve Zeynep ’in evliliğe ilk adımlarını anmak için eğlenmeye gittiler.

Bu sırada İstanbul ’dan ayrılmaya karar veren ve şehre veda eden Veli ’ye, öldüğünü sandığı Cansız ’dan Zeynep ’i öldüreceğine dair mesaj geldi. Veli, Kadir ’i uyarmaya çabaladı. Gece kulübünde Kadir ve Cansız ’ın adamları aralarında çatışma çıktı. Bu sırada yaşanan kargaşada Cansız, Zeynep ’i sırtından bıçakladı.