Çağatay Ulusoy bir ilke imza attı!

Çağatay Ulusoy bir ilke imza attı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ay Yapım imzalı, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu ’nun paylaştığı “Delibal” sinema filmi ‘Mutlu Ölümsüz ’ adlı şarkısıyla bir prensip imza attı.

Çağatay Ulusoy‘un seslendirdiği büyük alkış toplayan ‘Mutlu Ebedi ’, radyolarda en çok çalınan şarkılar arasına girerken dijital platformda satın alınan birincil 10 şarkı aralarında da birincil sıraya yerleşerek bir rekora imza attı.

Delibal ’ın sözleri Sezen Aksu ’ya müziği ise Sezen Aksu, Ozan Bayraşa ’ya ait olan Mutlu Sonszu şarkısı, Çağatay Ulusoy ’un başarılı performansıyla dillere pelesenk oldu. Klibi, sadece devlete ait sosyal medya hesaplarından bile 10 milyon ’un üstünde tık alan Mutlu Ölümsüz şarkısı, dijital satın darılma listesinde yer alan Soner Kabadayı, Demet Akalın, Birol Namoğlu, Göksel ve Gülben Ergen gibi isimleri geride bıraktı.

Dijital Platformda Satın Alınan ilk 10 şarkı listesi ise şöyle;

1-Çağatay Ulusoy -Mutlu Baki
2-Soner Kabadayı-Taş
3-Birol Namoğlu-Olası Aşk
4-Demet Akalın-Çalkala
5-Koray Avcı-Sen
6-Kaan Tangöze-Bekle Dedi Gitti
7-Göksel-Gittiğinde
8-Gülben Ergen&Bora Duran-Kalbimi Koydum
9-Ferhat Göçer&Volga Tamöz-Düştüm Ben Yollara
10-Burcu Güneş-Yakın Mesafe

BİR REKOR DA SOSYAL MEDYADAN!

Yerli Love Story olarak anılan ve yılın en güzel aşk filmi ilan edilen Delibal ’a bir rekor da sosyal medyadan geldi. Delibal, sosyal medya araştırma şirketi Somera ’nın açıkladığı verilere kadar Ocak ayında en fazla konuşulan sinema filmi oldu. Film; sosyal medyada 158.351 ileti sayısı ve 4.72 iletiyle Ocak ayına damga vurdu.

Ali Bilgin ’in yönetmenliğini üstlendiği, 25 Aralık tarihinde vizyona giren Delibal, 1 milyon 420 bin toplam seyirci kadar izlendi.