Çağla Şıkel, Fox TV ’deki programıyla ödül aldı…

Çağla Şıkel, Fox TV ’deki programıyla ödül aldı…

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Hafta içi her gün yayınlanan Fox TV ’deki Çağla İle Yeni Bir Gün programını sunan Çağla Şıkel, başarılı performansıyla uyarı çekiyordu.

Şıkel, emeklerinin karşılığını bir ödülle aldı. Çağla Şıkel, Fashion TV Moda Ödülleri ’nde ‘Yılın en moda sabahtan kuşağı programı ’ ödülünü almaya adalet kazandı.

Detay

Çağla Şıkel, ödül aldığı anın bir fotoğrafını instagram sayfasından takipçileriyle de paylaştı.

Paylaşıma fazla sayıda alkış ve tebrik yağarken, Çağla Şıkel ’in kıyafeti, saçı ve makyajı da fazla beğenildi.

İşte o paylaşım:

@yenibirgunfox Ailesi bir ödül daha aldı.Bizleri bu ödüle değerinde gören herkese ve izleyicilerimize baki teşekkür ederiz @foxturkiye ❤️ #yılınenmodasabahkuşağıprogramı #fashıontvmodaödülleri

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şikel, 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, spiker ve manken. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.İlkokula İstanbul ’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ’nda başladı. Çağla Şikel daha sonra ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı.1993 ’te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu.

1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı ’nda Lise öğrenimine devamlı Çağla Şikel, 1997 ’den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı ’nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel 1999 senesinde okuldan mezun oldu.

Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllardaAtatürk Kültür Merkezinde sözleşmeli personel olarak farklı alanlara yönlendirilmiş çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı.

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel; televizyonda program sunuculuğu dizi oyuncusu olarak yer aldı.