Çağla Şıkel ’in krem reklamına tepki! ‘Soğan-patates fiyatına bak! ’

Çağla Şıkel ’in krem reklamına tepki! ‘Soğan-patates fiyatına bak! ’

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Şu sıralar Fox TV ’de hafta içi her gün program yapan model-sunucu-oyuncu Çağla Şıkel, instagram ’dan yaptığı bir reklam nedeniyle takipçilerinden tepki aldı!

Şıkel ’in son yaptığı paylaşımda deri kremi reklamını görebilen takipçilerinden bazıları kremin fiyatının 600-650 TL olduğunu belirtti.

Detay

Bu fiyatı duyan takipçilerden de Çağla Şıkel ’e kimi esprili, kimisi de eleştirel tarzda yorumlar geldi.

Çağla Şıkel ’e patates, domates, soğan fiyatlarını belirten takipçilerinden bazıları da “ev kiram değin” deyip ünlü ismi tuzu kuru olmakla eleştirdiler!

Yapılan yorumlara Çağla Şıkel bir yanıt verir mi bilinmez fakat o kadar çok bayan takipçisinin, bu kremi almaya paraları olmadığını söyleyip ülkede yaşanan hesaplı krize gönderme yapmaları dikkat çekti.

İşte Şıkel ’in yaptığı paylaşıma gelen yorumlardan bazıları:

-Ahh ah bizim ona gücümüzmü yeter 1 kilo domates 5 lira

-Fiyatı fazla fiyatı yüksek Çağlacım. Ben de isterim tabiki kullanmayı.

-Bu fiyatta kremi alırsak bir ay açız şişeye baktıkça kırışıklık falan kalmaz bundan böyle

-Evet cok faydalidir eminim hem sudan ucuzmusss 650 tlcikkkk milletle dalga mi geciyosunuz acaba??? Soganin patatesin pahaliligindan bahsedilen bir ulkede yasiyoruz suratima surecegim kreme 650 lira vericem ha !

-Keşke bizimde sizin kadar alacak gücümüz olsa

-600 lira bi krem vay arkadaş biz ayda ne kazanıyoruz oysa

-Cağla hanım 500 lira ögrenci halimle nasıl alayım paylasiyorsun canım istiyor….

-Paylaştığınız reklamını yaptığınız ürünlere bir bakın Allah aşkına 2020 tl ile geçinen marketten alacağı krem için ay başını bekliyor ahali onu geç sadece karın doyurmanın derdinde olan millet var bu memlekette.. siz Hangi ülkede hangi dünyada yaşıyorsuz insanlar nerde yaşıyor .. yazık..

İşte Çağla Şıkel ’in o paylaşımı:

Sizinle son zamanlarda çoğu kez paylaştığım kremim karşınızda 🥰Cilt bakımı delisi olduğumu bundan böyle hepiniz biliyorsunuz🤗Nemlendirici özelliği ise cildim fazla kuru olduğu için benim için en en önemlisi💦💦 Yaklaşık 2 aydır kullandığım #shiseidobenefiance kremim cildimi neme doyurdu desem yeridir, fiilen hissetiriyor, kokusuna da bayılıyorum😊 Kullandığımdan beri ayrıca kırışıkların görünümünü yumuşattı benzeri , hem de yenilerinin oluşmasının önünü kesiyormuş , bu da en önemlisi 👊🏻 Araştırmak isteyenler için story e link bırakıyor ve öpüyorum 🥰 @shiseidoturkiye @makyaj_trendi

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şikel, 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, spiker ve manken. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.İlkokula İstanbul ’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ’nda başladı. Çağla Şikel daha sonra ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı.1993 ’te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu.

1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı ’nda Lise öğrenimine devam eden Çağla Şikel, 1997 ’den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı ’nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel 1999 senesinde okuldan mezun oldu.

Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllardaAtatürk Kültür Merkezinde sözleşmeli personel olarak farklı alanlara yönlendirilmiş çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı.

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel; televizyonda program sunuculuğu dizi oyuncusu olarak yer aldı.