Canevim 10 Haziran Pazartesi 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Canevim 10 Haziran Pazartesi 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Canevim dizisi atv ekranında 10 Haziran Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Birincil bölümü 27 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelen Canevim dizisi, bayram haftasında ise 1.bölümün tekrarıyla yer almıştı. Dizinin birincil bölümünün istenilen reytingi alamaması nedeniyle atv, dağıtılmış zamanlarda 1. bölümün tekrarlarını yayınlayarak daha çok kişiye ulaşmasını sağladı.

Biran Damla Yılmaz, Aras Okumuş ve Özgür Çevik ’in başrollerinden yer aldığı Canevim dizisi için 2. birim büyük ağırlık taşıyor. 2. bölümün alacağı reyting kritik öneme sahip. bu nedenle atv, dizinin tanıtımlarını her platformda yapmaya çaba ediyor… Canevim dizisinin 10 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00 ’de ekrana gelecek olan 2. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Canevim nasıl bir dizi? İşte dizinin hikayesi:

Haksever ailesi, hayatın tüm zorluklarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla bağlı bir ailedir. Günnur ve Hamza, kızları; Ceylan, Müjgan ve Ayşe ’nin iyiliği için canla başla çabalamakta, en karanlık anlarda bile birbirlerinin varlığına şükretmesini bilmektedirler. Bu sımsıcak ailenin kaderini değiştiren en büyük kızları Elvan ’ın eve dönüşü olur. Evin fedakar kızı Ceylan ise sözlüsü Ömer ’i büyük bir aşkla sevmektedir.

Ceylan güçlü ve zengin bir aile olan Tanbay ’ların evinde çalışmaya başlar. İşteki ilk gününde Ceylan, takıntılı ve sıra dışı bir adam olan Taylan Tanbay ’la öyle de nahoş bir karşılaşma yaşar. Taylan genç kızın damarına basınca, Ceylan kimsenin erişemediği bu adamı herkesin önünde ufak düşürür ve işi bırakır. Şimdi Taylan ’ın kapatması gereken manâlı bir hesap vardır.

Dizinin Karakterleri

#Ceylan – #BiranDamlaYılmaz
#Taylan – #ÖzgürÇevik
#Ömer – #ArasAydın
#Günnur – #ZuhalGencer
#Müjgan – #EzgiŞenler
#Elvan – #BurcuTuna
#FeryalTanbay – #NihanBüyükağaç
#MelisKorkmaz – #SimgeSelçuk
#Aytül – #MünireApaydın
#HacıAnne – #BediaEnerÖztep
#Hamza – #RızaAkın
#Ayşe – #ÖmrümNurCamçakallı