Çarpışma dizisi finalinde Kadir ve Cansız arasındaki hesaplaşmada işler değişiyor!

Çarpışma dizisi finalinde Kadir ve Cansız arasındaki hesaplaşmada işler değişiyor!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Çarpışma dizisi 30 Mayıs Perşembe yani bu akşam ekrana gelecek olan 24. bölümüyle birlikte hayranlarına veda edecek. Final bölümünde nefes kesen anlar yaşanacak. Finalde neler olacağının detayını haberimizde bulabilirsiniz.

Yapımcılığını Ay Üretim/Kerem Çatay-Pelin Diştaş ’ın üstlendiği, Uluç Bayraktar ’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Okumuş ’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma ’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden kayda değer isimler yer alıyor.

‘Çarpışma ’nın nefeslerin tutularak izleneceği, bu akşam ekrana gelecek ‘final ’ bölümünün konusu şöyle Kadir, Zeynep ’i tez hastaneye getirir. Zeynep ölümün kıyısındadır.

Cansız ’a nefreti katlanarak büyüyen Kadir onu tanıyan, birlikte iş yapanların isimlerini tek tek öğrenir ve izini sürer. Veli de Cansız ’ın peşindedir. Kadir ile Veli, iki farklı koldan ve öldüre öldüre Cansız ’a dürüst ilerlerler.

Çarpışma 24. bölüm final 1. fragmanı:

Kadir ve Veli ’nin ardındaki olduğu haberi kısa sürede Cansız ’a da ulaşır. Cansız, adamlarına Aylin ’i kaçırmaları talimatını verir. Aylin, Cemre ile birlikteyken cebren kaçırılır. Cansız, Aylin ’in hayatına karşılık Kadir ’den Veli ’yi öldürmesini ister. Kadir gözünü kırpmadan Veli ’yi vurur.

Ancak Cansız sözünde durmaz ve Kadir ’den, tıpkı Selim gibi kendisini öldürmesini ister. Kadir, Aylin ’in yaşaması için duraksamadan silahını başına dayar.

Çarpışma 24. birim final 2. fragmanı:

Tam da bu sırada bir telefon sesi duyulur Kadir ile Cansız hesaplaşmasının seyri değişir. Bundan Böyle yolun sonudur ve ikisinden biri için vefat kaçınılmazdır.

“Çarpışma” bu akşam saat 20.00 ’de final bölümüyle Show TV ’de!