Celil Nalçakan’ın çok beğendiği Bir Aile Hikayesi fotoğrafı!

Celil Nalçakan’ın çok beğendiği Bir Aile Hikayesi fotoğrafı!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Atv ekranlarında yayınlanan ve Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz’ın başrolünde oynadıklara Inleme Anne dizisinde ‘Zeynep’ karakteriyle dikkat çeken genç oyuncu Aslıhan Malbora, yeni diziyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Malbora, birincil bölümüyle 14 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak olan Fox’un yeni dizisi Bitmiş Sen dizisinde sürpriz bir karakteri oynayacak.

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle bu yaza damgasını vurmaya hazırlanan ‘Baştan Sen’ dizisin de Aslıhan Malbora, albenili ve bir öyle da başarılı inşaat mühendisi olan Ayda Akman karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

Ayda Akman, cazibesine güvenen ama defalarca çözümlemeli zekasıyla hareket eden kabiliyetli bir mühendistir. bununla beraber sosyal medya canavarı, manipüslasyon ustası, hatta eski bir stalk’çı! Erkekleri iyi tanır, kadınca oyunlardan en iyi o anlar. Ayrıca stratejileri ve karşısında stratejilerini kurmakta ustadır’

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı Karga7 Pictures yapımı ‘Her Yerde Sen’in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile ressam oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

‘Her Tarafta Sen’ Öykü:

Namına ister alın yazısı deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler birçok zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde adalet iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin idareci olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.