Cem Yılmaz ’dan Ahu Yağtu ile boşanmasıyla ilgili yıllar sonra büyük itiraf!

Cem Yılmaz ’dan Ahu Yağtu ile boşanmasıyla ilgili yıllar sonra büyük itiraf!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Tuhaf Dergi ’nin Mayıs sayısına verdiği röportajda göz alıcı açıklamalarda bulundu. Tuhaf Dergi ’den Istek Gürses ’e konuşan ünlü komedyen başarı üzerine ‘Başarı denen şey, insanı gerçek hayattan uzaklaştıran bir vaka olarak kafamda kodlanmış durumda. Başarı meselesi ‘yolun tamamlandığı ’ hissini veriyor. Mesela başarı grafiği, hep yukarıya dışarı giden bir çizgi halinde gösterilmiştir. Çok zehirli bir koşul. ’ ifadelerini kullandı.

Ünlü şovmen oğlu Kemal ’in annesi, eski eşi Ahu Yağtu ile boşanmasına da değindi. Bu konuda yıllar daha sonra bir itirafta yer alan Cem Yılmaz, bu durumun kendisinde başarısızlık duygusal uyandırdığını belirtti. Hatırlanacağı üzere çift 2013 yılının son günlerinde boşanmıştı.

Başarısızlık ile ilgili olarak Cem Yılmaz şu ifadeleri kullandı: ‘Evliliğimi sürdüremedim. Eski eşimle bunu konuştuk, kendisi de şayet öyle hissediyordur, boşanma bende bir başarısızlık hissi uyandırdı. Cümbür Cemaat için müşterek bir şey sanırım, kuzenim de boşandı mesela, çok aynı duygular: “Ben neleri yaptım hayatta bir bunu başaramadım…” Bir çocuğa bakamadık karı-koca…”

Cem Yılmaz çocukluğunda müzisyen olmayı fazla istediğini lakin başarısız olduğunu da söyledi.

Mayıs ayında okuyucularının karşısına Cem Yılmaz kapağı ve dosyası ile meydana çıkan Olağandışı Dergi ’de ünlü komedyeni yakın dostları kendi kelimeleriyle anlatıyor.

Oyuncu Uğur Yücel, Cem Yılmaz ’ın sahneye çıktığı ilk geceyi, yazar Can Yılmaz ise meşhur komedyen ile kardeşlik ilişkilerini anlatıyor. Yönetmen Yüksel Aksu, İftarlık Gazoz filminde beraber çalıştığı oyuncu Cem Yılmaz ’ı, Cem Yılmaz filmlerinin oyuncuları Zafer Algöz, Zerrin Tekindor ve Nil Karaibrahimgil yönetmen Cem Yılmaz ’ı, oyuncu Ozan Güven ise G.O.R.A, A.R.O.G, Arif V 216, Pek Yakında, Karakomik Filmler ve Yahşi Batı filmlerinde beraber çalıştığı arkadaşı Cem Yılmaz ’ı yazdı.