Cem Yılmaz ’ın evinden fotoğraf paylaşan kadın kim?

Cem Yılmaz ’ın evinden fotoğraf paylaşan kadın kim?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Cem Yılmaz ’ın evinden fotoğraf paylaşan gizemli kadın kim?
Cem Yılmaz ’ın evinden paylaşım yapan genç kadının gizemi merak ediliyor… Kim olduğu meçhul Aslin Andonyan ’ın Yılmaz ’ın yeni sevgilisi olduğu konuşuluyor.

Sözcü ’de yer alan habere tarafından, Cem Yılmaz, hızlı özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Eski eşi Ahu Yağtu ile oğlu Kemal ’den dolayı sık sık bir araya gelen meşhur komedyen, Ebru Şallı ve uzatmalı aşkı Özge Sabuncu ’yla da bağını hiç koparmıyor. Cem Yılmaz, son olarak eski sevgilisi işletmeci Lal Dedoğlu ve eski eşi Ahu Yağtu ve oğlu Kemal ’le benzer masada görüntülenmiş, bu görüntüyle yine herkesi şaşırtmayı başarmıştı.

Aşk defteri bir hayli şişkin olan Yılmaz ’ın ara sıra sevgili listesine yeni isimleri eklediği de görülüyor. Duymayan Kalmasın programının haberine tarafından bu isimlerden biri de ünlü komedyenin evinde ağırladığı esrarengiz güzel… Adının Aslin Andonyan olduğu öğrenilen genç kızın, 2 bambaşka tarihte Cem Yılmaz ’ın Levent ’teki evinden “Beşiktaş Levent” yer bildirimiyle sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar dikkatlerden kaçmadı.

Genç kadının, evi müze gibi olan Cem Yılmaz ’ın, bir sanat etkinliğinden fotoğrafını da sayfasından paylaştı. Cem Yılmaz ’ın fotoğraflarına da beğeni yaptığı genç kızla sevgili olup olmadığı merak konusu oldu.