Ceren Moray, çok utandığı 2 olayı samimiyetle anlattı! Çok şaşıracaksınız!

Ceren Moray, çok utandığı 2 olayı samimiyetle anlattı! Çok şaşıracaksınız!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Youtube ’da “Fazla Ünlülerle Kısa Görüşmeler” isimli programa katılan Avlu dizisinin Azra ’sı Ceren Moray, arkadaş canlısı açıklamalarda bulundu.

Moray, en fazla korktuğu hayvanın ise kuşlar olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu, “Kuşlardan acayip korkuyorum” dedi.

“Bir tarihsel karakterle yemek yemek istesen kim olurdu” sorusuna meşhur filozof Karl Marx yanıtını veren Ceren Moray, “Kanka sorulacak çok soru var” diye konuştu.

Hangi yemekleri sevdiği de programda ortaya çıktı. “Bir adaya düşse 3 yemeği ne olurdu” sorusuna yanıt veren Ceren Moray, ‘Peynir (dil peyniri), makarna, kazan dibi ’ diye cevap verdi.

EŞİ NİCO İLE NASIL TANIŞTI?

Eşi Nico Brun ile Barcelona ’da bir gece kulübünde tanıştıklarını anlatan Ceren Moray, “Gece kulübü olduğu için çok konuşamıyorsun, dans ettik falan. Ertesi gün buluştuk, ben ölüyorum falan… Kol düğmeleri falan takmış, ben parmak arası terliklerle… Konuşmaya çalışıyorum falan, biz çıktık Barcelona ’da sokaklarda yürüyoruz, sohbet ediyoruz. Hiçbir fikrim yok. ‘Benim babam böyle bir şey ’ dedi. Ben kahkaha attım, yararsız. Hasta babası ve hastalığının adını vermiş. Ben de babam hala partiliyor gibi anladım. O, 2,5 saatlik süre yalanmış. Biz sonra bunu bir konuşalım olduk” şeklinde konuştu.

Ceren Moray ’ın eşi ile tanışmasında yaşanan bu hatalı anlaşılma, oyuncunun fazla utanmasına sebep olmuş.

ÇOK UTANDIĞI DURUM!

Ceren Moray, bir diğer utandığı bir olayı da anlattı. İşler Güçler dizisini çektikleri sırada yaşadığı bir olayı anlatan Ceren Moray, ekiple birlikte mekana gittiklerini ve orada ayyaş olduğunu ve çıkışta da kameralara yakandığını belirtti.

Moray, “Topuklu pabuç ile yürümeye alışık değilim dedim” şeklinde konuştu. Oysa Moray ’ın ayaklarında spor ayakkabılar vardı ve bu şart da magazin medyasında fazla konuşulmuştu.

Moray, o olayın iç yüzünü de programda anlattı. Videodan (25.40 sn) izleyebilirsiniz.