Ceren Moray’dan Avlu dizisine veda

Ceren Moray’dan Avlu dizisine veda

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Show TV’nin Çarpışma dizisi dün akşam 24. bölümüyle ekranlara veda etti. Zeynep ve Cansız’ın öldüğü dizide, Kadir’in Cansız’ı vurması üstüne Veli, olayı üstlendi ve onun Aylin’e sahip çıkması gerektiğini söyledi.

Övünç Saylak’ın oynadığı Veli Cevher karakteri, dizinin birincil başında sevilmeyen bir karakterdi. Ancak Zeynep’e olan aşkı, Aylin’e duyduğu sevgi, onu başka bir adama dönüştürdü.

Her ne değin benekli işlere bulaşsa ve Kadir’i öyle çok kez ölümle burun buruna getirse de dizinin ilerleyen bölümlerinde adeta bir fenomen oldu!

Övünç Saylak’ın başarılı oyunculuğunda hayat bulan Veli karakteri, bir bölüm Çukur dizisine de girmişti.

Çarpışma bitti fakat Övünç Saylak’ın oynadığı Veli Cevher’in bitmesini izleyici istemiyor!

Saylak’ın, karakterine veda ettiği instagram paylaşımına izleyiciden açıklama yağıyor.

Veli Cevher’in, Çukur dizisine girmesini isteyen izleyiciler, Iftihar Saylak’ın instagram hesabını mesaj yağmuruna tuttu.

Saylak’ın oyunculuğu öven ve fazla beğenen takipçileri, “Çukur’a gelsin, Çukur’a gel lütfen, Veli Cevher rolünü Çukur’da istiyoruz” şeklinde o kadar çok yorum yapmaktalar.

Bu çağrılar üstüne yapım şirketinden bir sürpriz gelir mi merak konusu. Oysa dizinin takipçileri, “Mükemmel oyunculuk, Veli Cevher karakterine dizi yapılmalı” şeklinde yorumlar da yapıyorlar.

Karakterin Çarpışma dizisi ile son bulmasını istemeyen izleyiciler, onu ya Çukur dizisinde veya Veli Cevher karakterine yazılacak yeni bir dizide bakmak istiyor.

İşte Övünç Saylak’ın o son paylaşımı:

Paşammmmmm!!!