Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak çifti aşkın en saf halini yaşıyor!

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak çifti aşkın en saf halini yaşıyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

2 sene aradan sonradan çocuklar olmadan baş başa tatil yapmanın keyfini çıkartan Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak çifti Fransa ’da farklı bölgeleri ziyaret etti.

İnstagram hesabından tatil hallerini paylaşmayı ihmal etmeyen çift, mutluluklarını da sergilemişti.

Ceyda Düvenci, “İki sevgili el ele verdi kaçtık birkaç gün” sözleriyle başlayan mesajında aşklarını kuvvetlendiren bir gezi yaptıklarını ifade etti.

İkilinin aşk halleri, Ceyda Düvenci ’nin sözleri ne kadar saf ve kıskanılacak bir aşkı yaşadıklarını anlatıyordu.

İşte Ceyda Düvenci ’nin instagram ’daki sözleri:

İki sevgili elele verdik kaçtık birkaç gün… çocuklar evde güvende ve mutluyken içimiz gizli, bilmediğimiz şehilerin bilmediğimiz sokaklarında kaybolduk. Gönlümüzü dinleyip, anda nereye istersek oraya gittik, nerde istersek orda durduk. Bol bol gözgöze kaldık, bol miktarda sohbet ettik. 5 yılı yatırdık sofralarımıza. Nelerden geçtik, neler yaşadık hepsini hatırladık teker teker. Bravo dedik bize… her yeni gün daha da kuvvetlendiğimiz, yoktan var edebildiğimiz, anlaşamadığımız anlarda uzlaştığımız, yorulduğumuz anlarda birbirimize baskı verdiğimiz, başarılarımızla mutlu olduğumuz, iyi günde de kötü günde de omuz omuza durabildiğimiz zamanlar için birbirimize teşekkür ettik.

Kahkahalarla güldük, bolca öpüştük… koyun koyuna gezdik sokaklarda. bol bol iyi ama dedik. En fazla da şükür ettik. Sahip olduklarımıza, gücümüze, bilgimize, yeteneklerimize, kalbimize, evlatlarımıza,aşkımıza, dostlarımıza, sağlığımıza, inancımıza… iyi geldi bu tatil sevgili yanımıza. Unutmamak gerekli sevgili olmayı. Anne-baba olmayı da güçlendiriyor. Acilen bayram baştan başa evlatlarımız ve dostlarımızla evimizdeyiz. Bahtı Açık bayramlar hepinize… #hayırlıbayramlar #lovevacation #myman #thisisus #biziseviyorum #missmychildren