Ceyda Düvenci instagram ’dan ürün tanıtımı yaptı, takipçileri çok kızdı: İçmiyorsun bile!

Ceyda Düvenci instagram ’dan ürün tanıtımı yaptı, takipçileri çok kızdı: İçmiyorsun bile!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Şu sıralar Bayan isimli oyunuyla Avrupa turnesine çıkan Ceyda Düvenci, Kanada ’dan çektiği bir videoyu takipçileri ile instagram ’dan paylaştı.

Ünlü oyuncu, önce oyunla ilgili bilgiler verdi ve hatta doğumgününe iki gün olmasına karşın sahnede doğumgününü kutladıklarını anlattı.

Yemek yediği görülen Düvenci, önce çorba içtiğini, salata ve sebze dürüm yediğini anlattı. Sonra da bir ürünü alıp suyunun içine katarak reklamı da videosuna yedirmiş oldu!

Ceyda Düvenci ’nin kullandığı ürünü kullanan kimi takipçileri, tadının fazla acı olduğunu söylerken, ürünün propolis olduğu ve bağışıklık sistemini güçlendirici bir takviye olduğu anlaşıldı.

Detay

Bu arada Düvenci, içtiği suya bol miktarda propolis damlattı ve videonun sonunda suyu içerken video bitti. Düvenci ’nin duruşundan içmediğini düşünen takipçileri “Tadı o kadar acı ama içseydi şaşardım” biçiminde yorumlar yaptılar.

Bazı takipçilerinin de ünlü oyuncunun instagram sayfasından mahsul reklamı yapmasına tepki verdikleri görüldü.

İşte o eleştirilerden bir kaçı:

-Herşeyi paraya çevirme derdinden bıktık artık içmediğin ürünün reklamını yapma bari

-sizi her zaman takip ediyorum ama dikkatimi çekti reklamını yaptığınızı kendiniz bile icmediniz oysaki çok bezi bayan pedi reklamında kullanmadığım hiç bir şeyi nasihat etmem demiştiniz buseferki olmadı size güvenen insanlara bunu yapmayın herşey para değil bir de sizi Ceyda yapan biz sevenleriniz 😔

-Irk geçim derdinde soğan olmuş kaç para,bu ürünler anca zenginlere

-Daima reklam daima reklam

-bu kisilerin bu reklamlardan para kazanmasi da bizim yüzümüzden.ben bu ürünü tanıtım olmadan aldım daha önce eczacının tavsiyesiyle on damladan fazlası böylece acilastiriyor oysa zehir gibi oluyor yani öyle fazla atıp içmesi imkansız zaten

-Yalancıktan ıcıomıs gıbı gerçekleştirmek

-İçmediniz içiyor gibi yaptınız

-Ya bırakın artık sürekli reklam yapmayı.Herkes reklam ve para derdinde.

İşte Ceyda Düvenci ’nin o paylaşımı:

Kanada turnesinin son saatleri… 3 büyük kasaba 3 oyun bitti. 700 den artı seyircimiz oldu. Çok mutluyum. 🧿 uçağa doğru gidiyoruz yavaştan… 2 gün İstanbul sonrası Hamburg ve Mannheim oyunlarımız var @hanimefendi2018 bütün hızıyla devam ederken yol arkadaşım @beeoariurunleri defalarca yanımda… yardım koşul 😌