Ceylin Atik ’in katilleri için Demet Akalın idam istedi

Ceylin Atik ’in katilleri için Demet Akalın idam istedi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ceylin Atik ’in katilleri için Demet Akalın idam istedi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal konulardaki duyarlılığı ile uyarı çeken bir ad. İzmir Ödemiş ’te cesedi komşusunun evinde yer alan 10 yaşındaki Ceylin Atik, cinayeti Demet Akalın ’ı da fena halde öfkelendirdi.Ünlü şarkıcı isyanını twitter ’da dillendirdi ve çok ağır sözler söyleyip ‘idam ’ tartışmalarına katıldı.

Vatan ’da bulunan habere göre İzmir ’de 3 gün önce kaybolan 10 yaşındaki Ceylin ’in cansız bedeni komşularının evinde çıktı. Ödemiş ’teki durum sonrası mahalleli Ceylin ’in cansız bedeninin çıktığı evi taşladı. Polis meydana çıkan olayları önlemek için havaya ateş açtı.

Ceylin ’i, komşularından oto tamircisi S.T. ve bir çocuk annesi Ş.T isimli kadının öldürdüğü bahis ediliyor.

Ş.T. ’nin, iki çocuğunu da minik yaşta kaybettiği, üçüncü çocuğunu uzun yıllar bekledikten sonra dünyaya getirebildiği öne sürüldü.

DEMET AKALIN AYAKLANMA ETTİ

Ceylin ’e tecavüz edilip öldürüldüğünü zanneden şarkıcı Demet Akalın Twitter ’dan hemen hemen isyan etti. İdam çağrısı yapan Demet Akalın “Birileri artık biryerlerinden sallanacak! İdam gelmeli! Bu çocukların günahı ne? Keseceksin bunun organını, ağzına sokup sallandıracaksın” ifadelerini paylaştı.