Ceylin Atik ’in öldürülmesi olayında çok ilginç gelişmeler yaşanıyor

Ceylin Atik ’in öldürülmesi olayında çok ilginç gelişmeler yaşanıyor

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ceylin Atik ’in öldürülmesi olayında soruşturma derinleştirildi. kararsız konumdaki komşu kadın Ş.T. ’nin yaşam hikayesinde çok ilginç nokktalar ortaya çıktı.

Küçükken çocuğu olmayan halasına evlatlık bahşedilen Ş.T. ’nin hem iki çocuğunu doğumlarından sonradan kaybettiği ortaya çıktı.

Bu gelişmeler üzerine polis soruşturmayı derinleştirdi. Gözaltındaki Ş.T. ’nin Ceylin kayıpken küçük kızın büyükbabası ile babaannesine yakın olma gösterdiği, onları avuntu etmeye çalıştığı ortaya çıktı. Ş.T. ’nin, Ceylin ’in kaçırıldığına dair cep telefonu mesajının gelmesinden daha sonra da büyükbaba Mustafa Atik ’e “Bu kişiyi bulursam parçalayacağım, lime lime edeceğim” dediği öğrenildi.

Soruşturmada sıcak bir gelişme yaşandı. Ş.T. ’nin 1.5 yaşında ve 6 aylıkken yaşamlarını yitiren çocuklarıyla ilgili de araştırma başlatıldı.

İzmir ’in Ödemiş İlçesi ’nde, 10 yaşındaki Ceylin Atik ’i öldürdüğü ileri sürülen Ş.T. ile ilgili polis önemli bir araştırma daha başlattı. Ş.T. ’nin 1,5 yaşındaki kızı beşikten düşerek hayatını kaybetmiş, peşinde dünyaya gelen diğer kızının 6 aylıkken rahatsızlık sonucu can verdiği öğrenilmişti.

Polis Ceylin Atik ’in hayatını kaybetmesinin yanı sıra Ş.T. ’yle ilgili komşularının ve tanıdıklarından aldığı bilgiler ardından ölen iki çocuğuyla ilgili de tahlil kararı aldı. Hastane kayıtlarından o süre hazırlanmış resmi evraklarda araştırmaya alındığı öğrenildi.

Minik Ceylin ’i yaklaşık 7 yıldır görmeyen annesi cenazede gözyaşlarına boğuldu. Olayı benzer gün eve gelen polislerden öğrendiğini ifade eden Ayşe Yılmaz, “Kızımı benim kaçırdığımı düşünmüşler. Keşke ben kaçırsaydım da böyle olmasaydı. Kızımın psikolojisi bozulmasın diye senelerdir aramadım. Anneyim ben. Her gün ağlıyordum.” dedi.