Ceza alan Ahmet Kural yine şoke etti: Sıla, şiddeti çok sever!

Ceza alan Ahmet Kural yine şoke etti: Sıla, şiddeti çok sever!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ahmet Kural ve Sıla davası bugün karara bağlandı ve taraflardan talimatlar gelmeye başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında konuyla ilgili ilk teferruat ve canlı yayında da direktifler izleyicilerle paylaşıldı.

3 bambaşka suçtan 16 ay 20 gün hapis cezasına çarptırılan Ahmet Kural, yorumlama yaptı. Karara itiraz edeceklerini, bu davanın az önce bitmediğini söyleyen Kaide, üstteki mahkemeye başvuracaklarını belirtti.

Tüm bu olanların bir reklam ve gösteri olduğunu savunan Ahmet Kaide, Sıla ’nın hem kadınlara ayrıca de erkeklere psikolojik ve maddesel zor uygulamayı çok sevdiğini söyledi! En göze çarpan açıklama da buydu!

Ahmet Kural, “Eline almış bir tane evrak, benim 2009 yılından kalan geçmişte yapmış olduğunu bir hatayı burada sokak tabiriyle böyle eline almış sallıyor. Aklınca seziş yapıyor. O çok yanlış. Hodri meydan, test istedim. Keza Sıla hanımdan ayrıca benden, uyuşturucu testi. ‘Kimin masal uydurduğunu görelim ’ dedim. Natürel dinlenmedi bu da…” biçiminde konuştu.

Ahmet Kural ’ın avukatı taleplerinin hepsinin reddedildiğini ve savunma hakkının müvekkiline kullandırılmadığını ve adaletli bir suçlama olmadığını ifade etti. Tüm delillerinin hepsinin reddedildiğini anlatan avukat hanım, “Keşke kadına güç davaları keşke bu değin kısa sürede bitse” dedi.Videodan da bütün detayları izleyebilirsiniz.

Sıla mahkeme ardından ne söylemişti:

“Mutluyum, adalete teşekkür ediyorum. Tecelli etmiş olmsaı benim için ve bu pozisyona düşmüş, düşebilecek bütün kadınlar için güven verici. Çok kuvvet ve travmatik bir dönemdi benim için. Bunun bahis olduğu söylendi, türlü iftiralara uğradım. Dünya değin manipülasyon yapıldı.Bunların aleyhinde ne dek da kuvvetli olsanız. Ne kadar idareli özgürlüğünüz elinizde de olsa, mesleğiniz altın bilezik gibi bileğinizde dursa da, çok kolay yok sağlam kalmak. Fakat fiilen bugün hak beni yüreklendirdi. Susmak iyi bir düşünce yok. Herkese azıcık gözü kara olmayı, birazcık iyi kalpli olmayı salık veriyorum.”