Çılgın Sedat oğluna hakaret eden şahsın peşini bırakmıyor

Çılgın Sedat oğluna hakaret eden şahsın peşini bırakmıyor

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Çılgın Sedat, engelli oğluna hakaret eden şahsı savcılığa şikâyet etti.

Şarkıcı Çılgın Sedat, engelli oğluna hakaret eden bir sosyal ağ kullanıcısı hakkında suç duyurusunda bulundu. Söz konusu kişi Kapurtu ’nun oğlu için iğrenç benzetmelerde bulunmuş, tüm toplumun tepkisini ve nefretini üzerinde toplamıştı.

Çılgın Sedat, önceki gün sosyal medyada kendisini peşine düşüp takip eden bir şahsın, spastik engelli oğlu Siraç ’a iğrenç hakaretlerde bulunması üzerine çileden çıkmıştı.

Laf konusu şahsın yakalanması için elinden geleni yapacağını ifade eden Sedat Kapurtu, soluğu Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı ’nda aldı. Suç duyurusunda bulunan ünlü şarkıcı, hakareti yapan kişinin yakalanması ve cezasının verilmesini karşılamak için hukuki zeminde her türlü çabayı ortaya koyacağını yineledi.

Sedat Kapurtu, Instagram hesabında yaptığı paylaşımla suç duyurusunda bulunduğunu takipçilerine de duyurdu. Sanatçı, paylaşımının altına “Bedeli, sonu nereye varırsa varsın bu işin peşini bırakmayacağım. Reklam yapıyor diyen zihniyet dahil, aileme bilhassa hiçbir şeyden haberi olmayan günahsız kuzuma dillerini uzatanların adalet cezasını verecek” notunu düştü.