Çok Güzel Hareketler 2 ekibinden çok güzel hareket!

Çok Güzel Hareketler 2 ekibinden çok güzel hareket!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 ekibi örnek olacak bir işe imzasını attı. Son dönemde hayvan dostlarımıza yönelik farklı alanlara yönlendirilmiş olumsuz haberlerle morali bozulanlar, Fazla Güzel Hareketler 2 ekibinin sosyal yükümlülük üstlenmesiyle morla buldu.

Çok Güzel Hareketler 2 ekibi köpeklere sahip çıktı!

Köyceğiz kampının maskotları: Messi ve Neymar Ekranların yeni eğlencesi “Fazla Hoş Hareketler 2”, Kanal D ’de Pazar akşamlarını neşelendirmeye devam ediyor. BKM Mutfak ’ın ikinci kuşağından oluşan kadro, mizah yeteneklerinin yanı sıra hayvansever yönleriyle de dikkat çekiyor.

İsim babaları Yılmaz Erdoğan!

ÇGH 2 ekibi skeçleri yazmak ve sahnede hayata vermek için kampa girdikleri Köyceğiz ’de biri yolda buldukları diğeri barınaktan iki köpeği sahiplendi. Yılmaz Erdoğan tarafından Messi ve Neymar ismi bahşedilen köpekler, Köyceğiz ’de bütün ekibin maskotu oldu.

Neredeyse her lahza ekibin civarda olan Meesi ve Neymar namına Fazla Güzel Hareketler oyuncularından Begüm Çağla Taşkın, sosyal medyada hesap bile açtı.

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan ’ın, yapımcılığını Necati Akpınar ’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak ’ın üstlendiği Çok Hoş Hareketler 2, yeni bölümüyle 14 Nisan Pazar akşamı Kanal D ’de!