Demet Akalın ile Okan Kurt ’un arası kötü mü?

Demet Akalın ile Okan Kurt ’un arası kötü mü?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kızdıran sorulara Demet ’deri cevap
ABD ’de kimsesiz tatil yapan Demet Akalın, hakkında meydana çıkan iddiaya yanıt verdi. Eşi Okan Kurt ’la aralarının fena olduğu konuşulan şarkıcı, “Daha neler ya!” dedi

Amerika ’nın Las Vegas kentinde tatil yapan Demet Akalın, hakkında çıkan bütün iddialara Instagram sayfasından cevap verdi. Eşi Okan Kurt ’la arası bozuk olduğu için tek başına tatile gittiği konuşulan şarkıcı, “Değil yüzüm asıkmış, değil Okan ’la aram kötüymüş. Daha neler ya! İki ay önceden gideceğim belliydi, başka manâsız vaktim yoktu. Kızım da bu dek yol gelemeyeceği için babasıyla kaldı. Fazla merak ediyorsanız kocama kendimden daha fazla şey aldım” dedi.

Akalın, 35 bin TL ’ye aldığı Yves Saint Laurent marka çizmesi için Hande Yener ’in, “Aşırı pahalı kıyafetler kaba oluyor” sözlerine ise, “Çalışıp, kazanıp kendime harcıyorum kime ne? Dünya starlarıyla aynı çizmeyi giydim ‘Helal olsun ’ deyip geçin” yanıtını verdi.

‘Her şeyimi çaldı ’

Kuzeni Şehbal Civeleker ’in kanser hastası olan çocuğuna takviye etmediği için kör olduğu iddialarına ise Akalın ateş püskürdü. Şarkıcı “Ben kime takviye edeceğimi gayet iyi biliyorum. Elim bütün sülalemin üzerindedir. Evime girip her şeyimi çalan, çırpan insana yardım etmem. Nasıl inanırsınız bunlara? Takma kirpikleriyle canlı yayına çıkıyor. Zaten çocuğu kör doğdu. Rica ediyorum ben bildiğiniz Demet ’im, değişmedim. Kimse de beni zorla değiştiremez” açıklamasını yaptı.