Demet Akalın ’ın teaser ’ı hayranları ikiye bölündü! Eleştiriler dikkat çekti!

Demet Akalın ’ın teaser ’ı hayranları ikiye bölündü! Eleştiriler dikkat çekti!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur Şarkıcı Demet Akalın, uzun süredir ilgiyle beklenen albüm çalışmalarına devam ediyor.

Hayranlarına sosyal medyadan albümle ilgili bilgiler veren Demet Akalın, ‘N ’apıyosan yap! ’ isimli şarkısının teaser ’ını yayınladı.

Akalın ’ın heyecanla bekleyen hayranları instagram ’dan paylaşılan videoyu izledikten daha sonra az daha ikiye bölündü! Bir Takım takipçilerinin şarkıyı basit bulduğu ve eski şarkıları gibi şarkılar beklediklerini söylemelerine karşın, bazı takipçileri de şarkının dillerine çoktan dolandığını, yaza damga vuracağını söylüyorlar.

Detay

Bir takipçinin “Hiç olmamış yaaa yanı bi eski şarkılara bak bi buna benzeri damar şarkı pop yapılmış gibi sana yakışmadı valla #otursıfır @demetakalin yollarda sarkisiz kaldik” yorumu uyarı çekerken, benzer bir yorum da şöyle:

“Ilk dinlediğimde sözleri Hira yazdı sandım vallahi, sonra @tantasci gördüm şok oldum. Demetcim, senin kendi tarzın var ve bu tarz halk müziği göre seviliyor, endüstri gelişiyor diye sen tarzını değiştirme kuzum, eski Demet-e geri dön… Böyle şarkılar sana yakışmıyor!”

Akalın ’ın tarzına bu şarkıyı yakıştıramayanların yanı sıra bütün tersi yorumlar da yapılıyor. Bir takipçisi “Yine demet akalın tekrar herkeZin yaşadığına çevirmen olmuş süper süper seni seviyoruz boşa değil” yorumunu yapmış.

“Gümbür gümbür yakıt bu yaz demo” diyenlerin sayısı da az değil. Görünen o fakat Demet Akalın ’ın yeni tarzı, kimi hayranlarını mutlu ederken, kimilerinde de beklentiyi o kadar karşılayamamış.

İşte Akalın ’ın instagram ’da paylaştığı o video:

Teaserlar geldi💐🥰🥰 N ’apıyosan Yap! Sözmüzk @tantasci aranje @catworkmusic