Didem Balçın ’ın korku dolu anları! Sürprizi anlamayan oyuncu, kalakaldı!

Didem Balçın ’ın korku dolu anları! Sürprizi anlamayan oyuncu, kalakaldı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Balçın, bir süre önce Mert Fırat, Harun Tekin ve Koray Candemir ile birlikte açtıkları ‘Das Das ’ adını verdikleri yeni mekanın ortağı.

Çeşitli oyunların sergilendiği, organizasyonların yapıldığı mekanda, Didem Balçın ’a arkadaşları büyük bir sürpriz hazırladı.

Her şeyden habersiz salona giren Balçın, bir anda başlayan müzik, kalabalık, patlayan konfetiler, balonlar aralarında kaldı.

İlk anda ne yapacağını şaşıran ve korktuğunu söyleyen Balçın, o andaki hallerini instagram sayfasından yayınladığı bir video ile paylaştı.

Didem Balçın ’ın o andaki duygularını dile getirdiği paylaşım şöyleydi:

En mutlu olduğum yerde,fazla sevdiklerimle sahnedeydim. Kapi açılıp içeri sevgi girdi. Birazcık korktum dürüst. Çünkü elektro şok yemiş gibi oldum. Hayatım film şeridi gibi geçti gözlerimin önünden. Ve son karede “to be continued “yazdı. “The End” yazana kadar..Dün benim mutluluğuma sebep olan tüm gelenleri,gelemeyen lakin orda elde etmek isteyenleri, aylardır emek verenleri , biriktirdiğim ve yeni kazandığım ve kazanacağım bütün yeni sevgileri kucaklıyorum. Daha ötesi yok. Sevgi varsa gerisi teferruat.. @ozlemkunduraci sana sözüm bu dünyada yok. O yüzden teşekkürümü yüreğimin söylediklerinden hisset❤️🧿🍀 Bu video yu montajlayıp hemencecik yolladın ya bana.. @admbrs Yaşadığın mutluluğu hemen gör dedin ya.. sana da sözüm yok😂❤️🙏