Dilan Çiçek Deniz çok rahatsız, üslupsuz ve rencide edici buluyor!

Dilan Çiçek Deniz çok rahatsız, üslupsuz ve rencide edici buluyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Çukur dizisinde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, önceki hafta diziye veda etmişti. Şimdilerde ise güzel oyuncu, Beşiktaşlı futbolcu Cyle Larin ile aşk söylentisiyle gündemde. Deniz ’in bu iddiayı yalanlarken kullandığı ifadeler ne dek rahatsız olduğunu sergiliyor.

“DM ’sine gelen mesaj” biçiminde yapılan haberde Larin ’in “Çok güçlüyüm, fazla zenginim ve Kanadalıyım” diye yazdığı bahis edilmişti.

Ancak Dilan Çiçek Deniz bu haberleri yalanladı.

YENİ KARAR ALDI

Dikkat çeken nokta ise başarılı oyuncunun bundan sonrası için aldığı karar…

Basına defalarca saygılı olduğunu belirttikten sonradan Dilan Çiçek Deniz, benzer saygıyı da kendisinin bakmak istediğini vurguladı.

Şu sözü ise bu tür haberler devam ederse sonuçlarının olacağını izah etmek içindi: “Basında yapılan “üslupsuz ve rencide edici” haberler ile ilgili bundan sonradan zorunlu hukuksal tedbirleri alacağımı anlatmak isterim.”

Görüldüğü üzere Dilan Çiçek Deniz, asılsız haberlerden çok rahatsızlık duyuyor ve açık şekilde hukuk yollarını muhabere ediyor.

INSTAGRAM ’DAN AÇIKLADI

İşte Dilan Çiçek Deniz ’in basına yönelik instagram ’da yaptığı açıklamasının bütün ayrıntıları:

“Bugün internet ve yazılmış basında meydana çıkan “Dm ’sine gelen mesaj” içerikli haberler muhakkak asılsızdır. Taraflar namına rencide edicidir. Hiç tanımadığım kişiler ve özel hayatım ile ilgili üretilen “dedikodu”ların ajansımdan bilgi alınmadan haber yapılmasını kınıyorum.

Ben basın ile her zaman saygı çerçevesinden bir iletişim kurmuşumdur. Aynı saygının bana da gösterilmesini, data alınarak hakkımda haber yapılmasını bekliyorum. Lüzum özel hayatımla gerekse bireysel haklarımla ilgili yazılmış ve görsel basında yapılan “üslupsuz ve rencide edici” haberler ile ilgili bundan sonradan zorunlu hukuksal tedbirleri alacağımı anlatmak isterim.”