Dizi ve sinema oyuncusu Yeşim Gül ’ün sevgilisi camdan atlayarak intihar etti!

Dizi ve sinema oyuncusu Yeşim Gül ’ün sevgilisi camdan atlayarak intihar etti!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Dolunay, Gözü Kara Kalp, Arka Sokaklar, Aşk Yalanı Sever gibi o kadar fazla dizide yer alan meşhur oyuncu Yeşim Gül ’ün sevgilisi Serdar Peçen, camdan atlayarak intihar etti!

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Yeşim Gül, kendisinden 25 yaş ufak işitme engelli olan Serdar Peçen ile ilişki yaşıyordu.

İddiaya kadar, ünlü oyuncu Yeşim Gül, kendisinden 25 yaş minik işitme engelli sevgilisi Serdar Peçen ’e güya kredi çektirdi. Kredi borcunu ödeyemeyen engelli genç, bundan başka üstüne Gül göre terk edildi.

CAMDAN ATLAYARAK İNTİHAR ETTİ

Edinilen son dakika bilgisine göre, barışmak için Gül ’ün evine dışarı giden Peçen, kavga sonrası pencereden atlayarak canına kıydı.

Genç adamın ölümüyle ilgili soruşturma açıldı. 53 yaşındaki ünlü oyuncu Yeşim Gül, 28 yaşındaki oyuncu Serdar Peçen ile birlikteydi.

İddiaya tarafından tecrübeli oyuncu, işitme engelli sevgilisi Peçen ’den kendisi için kredi çekmesini istedi. Bankadan 50 bin lira kredi çeken Peçen, parayı sevgilisine verdi. Bir süre daha sonra genç adam, sevgilisine krediyi ödemekte zorluk çektiğini söyledi. Kredi yüzünden aralarında kavga çıkınca, Yeşim Gül sevgilisini terk etti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Sevgilisinin kendisinden ayrılmasını hazmedemeyen Serdar Peçen, geçtiğimiz cuma günü konuşmak için ünlü oyuncunun Beşiktaş ’taki evine gitti. Sevgilisini barışmaya ikna edemeyen genç adam, pencereden atlayarak intihar etti. Gül, polis ekiplerini çağırarak durumu bildirdi. Gencin ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ’nca soruşturma başlatıldı.

Serdar Peçen ’in ailesi ise SABAHTAN ’a yorumlama yaptı. Genç oyuncunun ağabeyi, “Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim bayan kardeşime destek edeceğine diğer taraftan onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim hanımın cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.