Dövme yaptıran ünlülerin evlilikleri bitiyor!

Dövme yaptıran ünlülerin evlilikleri bitiyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Vurma uğursuzluğu
Evlendiği dönemde yüzük parmağına ‘Love ’ dövmesi yaptıran Ebru Destan, garip bir açıklamada bulundu. Manken, “Vurma yaptıran herkesin evliliği bitti” dedi

İş adamı Mete Okay İnan ’la boşanma davası devam eden Ebru Epope, Nişantaşı ’ndaydı. Evlendiği zaman yüzük takmayı sevmediği için parmağına ‘Love ’ yazdıran manken, “Dövme yaptıran herkesin ya evliliği veya ilişkisi bitti. Bana da şanssızlık getirdi” dedi. Ebru Şallı ’nın eski eşi Harun Tan ’ın baş harfini sırtına vurma yaptırdığını andıran Destan ’ın iddiası üzerine, beraberliklerinde vurma yaptıran ve yolları ayrılan meşhur isimlerin listesini yaptık.

Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu çifti de parmaklarına isimlerini yazdırmış, ancak evlilikleri uzun sürmemişti. İbrahim Kutluay ’a kasım ayında boşanma davası açan Demet Şener, ayağına kendisinin ve eşinin baş harfini dövdürmüştü. Hadise ve Sinan Akçıl da sevgili oldukları dönemde tanışma tarihlerini kollarına dövme yaptıran isimler arasındaydı. İrem Derici-Rıza Esendemir, Tuğba Özerk-Altan Nuh çifti de aynı kaderi yaşamış çiftler arasında yer alıyor.