Dünya Güzellerim 12.bölümünde neler olacak?

Dünya Güzellerim 12.bölümünde neler olacak?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

DÜNYA GÜZELLERİM HANOİ ’DE EĞLENCELİ ANLAR YAŞADI!

Yapımcılığını Bloom Medya ’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan ’ın üstlendiği Show TV ’nin yolculuk & show programı Dünya Güzellerim yayınlanan yeni bölümünde Vietnam ’ın başkenti Hanoi ’deydi.

DEV KADRO GÜZELLİKLERİNE ÇEKICILIK KATTI!

Dünya Güzellerim ’in bu akşam ekrana gelen bölümünde oğlu Harun ile görüşen Safiye Soyman ’ın duygusal anları izleyenleri içten etkiledi. Vietnamlı genç bir kızın, yakınının küllerini göle boşalttığı sırada merak eden Safiye Soyman ve Banu Alkan, küllerin üstlerine sıçramasıyla neye uğradıklarını şaşırdılar. Dev kadro, güzelliklerine alimlilik katmak için bakım yaptırmak istedi. Masajın bir kültür olduğu Vietnam ’ın başkenti Hanoi ’de soluğu masaj salonunda alan Dünya Güzellerim, eğlenceli anlar yaşadı. Türk Sanat Müziğinin Diva ’sı Bülent Ersoy, Hanoi ’de masaj salonunda giydiği mavi elbisesine uygun bir şekilde sürdüğü mavi rujuyla da dikkatleri üzerine çekti. sonra dev kadro güzel bir akşam yemeği yemek yemek için otelde buluştu. Yemek sırasında Banu Alkan ’la gergin anlar yaşayan Safiye Soyman sinirlenerek masayı terk etti. İkilinin tartışmasından bunalan Bülent Ersoy ’un tepkisini yüksek sesle dile getirdiği ve otel görevlisinin uyarısıyla sinirlendiği anlar büyük heyecan yarattı.

YENİ BIRIM TANITIMI YAYINLANDI!

Dünya Güzellerim ’in birim sonunda ekrana gelen yeni birim tanıtımında ise; kampa giden Banu Alkan, Safiye Soyman ve Faik Öztürk ’ün eğlenceli dakikaları ve öksüz çocukları ziyaret eden dev kadronun çok özel görüntüleri şimdiden merak uyandırdı. Eğlencenin, rekabetin ve heyecan dolu anların yetersiz olmadığı Dünya Güzellerim ’in yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Dünya Güzellerim merakla beklenen 12. bölümü ile 13 Eylül Çarşamba akşamı saat 22.30 ’da Show TV ’de!