Dünya Güzellerim başladı, sosyal medya yıkıldı

Dünya Güzellerim başladı, sosyal medya yıkıldı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Dünya Güzellerim 1. bölümüyle Show TV ekranlarında izleyenlerle buluştu. Bugüne kadar denenmemiş bir format olması ve meşhur isimleri barındırmasıyla ekrandaki farkını hissettiren Dünya Güzellerim ’in 1. bölümü sosyal medyada büyük bir akustik buldu.

Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy ’un yeni programı Dünya Güzellerim ekrana gelen birincil bölümüyle sosyal medyada fazla sayıda mesajla konuşuldu. İşte ayrıntı….

Yapımcılığını Bloom Medya ’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan ’ın üstlendiği, Show TV ’nin günlerdir beklenen seyahat & show programı Dünya Güzellerim bu akşam yayınlanan birincil bölümüyle uzun bir vakit hafızalardan silinmeyecek görüntülere sahne oldu.

Türk Sanat Müziği ’nin Diva ’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy ’dan oluşan dev kadronun bir araya geldiği “Dünya Güzellerim”in ilk durağı Hindistan oldu. Farklı kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacak dev kadro daha Hindistan yolculuğuna başlamadan eğlence, çekişme ve sürprizlerin eksik olmayacağının sinyallerini verdi.

“MUMBAİ” SOKAKLARINDAN DÜNYA GÜZELLERİM GEÇTİ!
Uçak yolculuğunun heyecanlı anlara sahne olduğu programda Diva Bülent Ersoy, rahatsızlanan Banu Alkan ’a inanmayınca ortaya acayip görüntüler çıktı. Hindistan ’da özel hazırlanan tuktuklarla gezen takım, Mumbai sokaklarının altını üzerine getirdi. Mumbai sokaklarını gezerken bir maymun tarafından çantası çalınan Bülent Ersoy neye uğradığını şaşırdı. Safiye Soyman ’ın kendine has İngilizcesiyle otel görevlisi ile yaşadığı telefon konuşması izleyenleri kahkahaya boğdu. Gösteri yaptığı düşünülen Banu Alkan ’ın hastalığına ise bir türlü inanılmadı.

BEN HİNDİSTAN ’A GİTMİYORUM, TAŞINIYORUM!
Alışveriş gerçekleştirmek için bir dükkana giren takım birbirinden güzel kıyafetleri sınamak isterken Banu Alkan, Burcu Esmersoy ’la tartıştı. Ardından bir araya gelen Dünya Güzellerim arasında soğuk rüzgarlar esti. Bülent Ersoy ’un Banu Alkan ’a sert çıkışıyla Burcu Esmersoy gözyaşlarına başat olamadı. Sinirle bahçeye çıkan Bülent Ersoy ’u bir yılanın sokmasıyla heyecanlı dakikaların yaşandığı Dünya Güzellerim ’in ilerleyen bölümlerinde neler olacağı ilgiyle bekleniyor.

YENİ BIRIM TANITIMI YAYINLANDI!
Dünya Güzellerim ’in bölüm sonunda ekrana gelen yeni birim tanıtımında ise; Bülent Ersoy ’un İslam türbe mimarisinin en önemli eserlerinden biri olan Tac Mahal ’i ziyareti, birbirinden ilginç yemeklerin tadına bakan dev kadronun eğlenceli diyalogları ve Diva Bülent Ersoy ’un Tuk Tuk içinde çığlık çığlığa kaldığı coşku batmış anlar çoktan merak uyandırdı.

Dünya Güzellerim ’in merakla beklenen 2. bölümü 28 Haziran Çarşamba günü Show TV ’de!