Dünya Güzellerim böyle veda etti

Dünya Güzellerim böyle veda etti

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

“Dünya Güzelleri” ne böyle veda etti

Türk Sanat Müziği ’nin Diva ’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy ’un bir araya geldiği, yaz sezonunun en fazla konuşulan işi olan “Dünya Güzellerim” geçtiğimiz akşam yayınlanan 13. bölümü ile ekranlara veda etti.

“Dünya Güzellerim” isimli programın yönetmeni Mustafa Kotan, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı notla güzellerine böyle veda etti.

İşte o paylaşım…

“Hiç kimse birbiri ile küskün yok”

Fazla ağız dalaşı ettik, fazla tartıştık; ama her şey bir pineapple juice içene kadardı. Hiç kimse birbiri ile dargın değil. Arka tarafta bu fotoğrafta olduğu gibi çok hoş anlar da yaşadık. Programın daha da güzel olması için elinden geleni yapan tüm Dünya Güzellerim ekibine fazla teşekkürler tekrar olsa hiç düşünmeden yeniden bu ekiple yola çıkardım. Cesaretlerinden ilham aldığım bu 4 dünya güzeli kadına hayallerimi gerçekleştirmeme yardımcı oldukları için minnettarım, birlikte Türkiye ’nin en fazla konuşulan işini yaptık. Özellikle yapımcım, yol arkadaşım Uygar Ataş ’a her konuda ardına kadar arkamda durduğu için çok çok teşekkürler. Bu güzel işi ve emeği geçen herkesi, defalarca sevgiyle hatırlayacağım.