Dünya Güzellerim programı hem eleştiriliyor hem de çok seyrediliyor

Dünya Güzellerim programı hem eleştiriliyor hem de çok seyrediliyor

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Dünya Güzellerim 5.bölümüyle izleyenlerle Show TV ekranında buluştu. 5. bölümde eğlenceli yolculuğa bir yenisini daha ekledi! Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy ’dan oluşan kadro, ortalığın altını üstüne getirdi. Dünya Güzellerim 6. birim fragmanı da yayınlandı.

Yapımcılığını Bloom Medya ’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan ’ın üstlendiği Show TV ’nin gezi & show programı Dünya Güzellerim yayınlanan beşinci bölümüyle eğlenceli yolculuğuna bir yenisini daha ekledi.

Dünya Güzellerim, Hindistan ’da yaşamış bir Türk ’ün evine konuk olan dev kadronun Hint örf ve adetlerine uygun ağırlanmasıyla başladı. Dünya Güzellerim ’in beşinci birim yolculuğu,Hindularca kutsal farzedilen Ganj nehrinin yanında bulunan ve binlerce yıldır buraya ibadet etmek için ülkenin her yanından gelenleri misafir eden Varanasi ’de devam etti. Mumbai ’den, Varanisi ’ye uçakla geldikten sonra tekne turuna meydana çıkan Dünya Güzellerim ’in eğlenceli anları programa damga vurdu. Diva Bülent Ersoy ’la Safiye Soyman ’ın aralarında bavul yüzünden ufak bir kriz yaşandı. Kendine has İngilizcesiyle yaşadığı bir olayı anlatan Safiye Soyman dev kadroyu kahkahaya boğdu. Diva Bülent Ersoy ve Burcu Esmersoy ’un alışveriş çılgınlığı programın en renkli anlarından biriydi. Safiye Soyman ’ın, otel odasında Banu Alkan ’a yaptığı çaydanlık şakası ise gerginliğe neden oldu. Varanasi sokaklarında rikşa ile tur atan Banu Alkanve Safiye Soyman ’ın neşe saçan anları gözlerden kaçmadı. Dev kadronun bir arada olduğu akşam yemeğinde Diva Bülent Ersoy ve Banu Alkan ’ın arasında yaşanan ağız dalaşı anları ise izleyenleri ekran başına kilitledi.

YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

Dünya Güzellerim ’in birim sonunda ekrana gelen yeni bölüm tanıtımında ise; dev kadronun Varanasi ’de yaşadığı birbirinden özel dakikalar ve akşam yemeğindeki eğlenceli atışmaları çoktan merak uyandırdı. Eğlencenin, rekabetin ve heyecan batmış anların yetersiz olmadığıDünya Güzellerim ’in yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Dünya Güzellerim ilgiyle beklenen 6. bölümü ile 26 Temmuz Çarşamba akşamı Show TV ’de!

İşte Dünya Güzellerim ’in 6. Birim tanıtımı!