Ebru Şancı, Göztepe ’de oynayan eşini önce uyardı, sonra sahaya indi!

Ebru Şancı, Göztepe ’de oynayan eşini önce uyardı, sonra sahaya indi!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Modellikten daha sonra bir modaevi açan Ebru Şancı, ikizlerinin babası eşi Alpaslan Öztürk ’ü Ankaragücü maçı öncesinde sosyal medyadan küçük yollu uyardı!

Şancı, Spor Toto Süper Lig ’in 34. haftasında Göztepe-Ankaragücü maçına artan bir şekilde Göztepe ’de top koşturan eşi Alpaslan Öztürk ’e destek oldu. Maç sonunda poz veren ikili birbirini öpücüklere boğdu

Spor Toto Süper Lig ’in 34. haftasında Göztepe-Ankaragücü maçı vardı. Göztepe Ankaragücü aleyhinde aldığı başarı ile ligde kalmayı başardı.

Göztepe forması giyen Alpaslan Öztürk, takımının Süper Lig ’de kalmayı garantilemesinin arkasından büyük bir sevinç yaşadı. Maç sonunda sahaya inen Ebru Şancı, eşini öpücüklere boğdu.

‘SEZONUN EN İYİ ÖZETİ ’

İkilinin aşk doymuş fotoğrafı kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Bunun üstüne fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Ebru Şancı, altına “Bu yıl Süper Lig sezonunun en iyi özeti” notunu düştü.

‘GÖZÜM ÜZERINDE ’

Ebru Şancı maç öncesi de eşinin fotoğrafını paylaşıp “Gözüm bugün üstünde! Evde refah istiyorsan yapman gerekeni biliyorsun” yazmıştı.