Ece Seçkin penguen taklidi yapayım derken eline yüzüne bulaştırdı!

Ece Seçkin penguen taklidi yapayım derken eline yüzüne bulaştırdı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Eser Yenenler Show programının 10 Mayıs Cuma gecesi ekrana gelen bölümünde konuklardan birisi de ünlü şarkıcı Ece Seçkin oldu. Programın formatındaki linç köşesinde, sosyal medyada Ece Seçkin hakkında yapılan acayip yorumlar gösterildi.

Eser Yenenler ’in başarılı sunumuyla link köşesinde herkesi bir hayli eğlendirdi. O anları videodan izleyebilirsiniz.

Eser Yenenler, minyon, kısa boylu olmasıyla ilgili bir bıkkınlık yaşayıp yaşamadığını sorunca Ece Seçkin, “Daima bunu tasa ettiğimi düşünenler oluyor. Oradan yakalamaya çalışanlar oluyor. Pek değil. İlkokulda ve ortaokulda ceset eğitimi dersleri kötüydü. Sırada her zaman sondaydım. İstiklal Marşı ’nda da en öndeydim. Bi orada sorun yaşıyordum” diyerek kendisiyle barışık birisi olduğunu belirtti.

Eser Yenenler, kendisine de kiloyla ilgili fazla fazla mizah ve laf duyduğunu söyledi.

Dibine Dibine isimli şarkısı için Güney Afrika ’da insanların tüylerinin diken diken olduğu bir bölgede çekildiğini ve başlarına da bir şey gelmediğini söyledi.Zor olduğunu ifade eden Ece Seçkin, “Çok önemli bir emek var bu klipte” diye konuşunca stüdyodan alkış aldı.

Sosyal medyada Dibine Dibine klibiyle ilgili yapılan eleştirilere de yanıt veren Ece Seçkin, her zaman düş ettiği bir iş olduğunu belirtti.

Eser Yenenler, Güney Afrika ’da Cape Town ’a gitmeyi çok istediğini söyleyince Ece Seçkin, orada penguenler olduğunu ve çok güzel olduğunu söyledi. Ece Seçkin, stüdyoda penguen taklidi yapmaya kalkışınca Eser Yenenler uyardı: “O penguen değil, yengeç o…” Stüdyoda izleyiciler gülüşmeler yaşarken Ece Seçkin bir türlü penguen taklidi yapamayınca herkesi bir gülme krizi tuttu.