Edip Akbayram ölümden döndü, hayatı film şeridi gibi gözünün önünden geçti

Edip Akbayram ölümden döndü, hayatı film şeridi gibi gözünün önünden geçti

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü sanatkâr Edip Akbayram ’ın THY uçandığı büyük tehlike atlatanlar aralarında olduğu ortaya çıktı. Edip Akbayram, Kayseri ’den İstanbul ’a dönerken THY ’nin Boeing 707 tipi uçağıyla havalandıktan kısa süre sonradan büyük bir kaza atlattı.

Sanatçı EdipAkbayram ’ın içinde bulunduğu uçağın motoruna giren bir kartal, paniğe niçin oldu. Pilot, Kayseri Havalimanına dönerek acil iniş yaptı.

Sanat hayatının 45. yılını anmak için 21 Temmuz ’da Ayvalık, 29 Temmuz ’da Altınoluk, 19 Ağustos ’ta ise Bodrum ’da ‘Hoş Günler Göreceğiz ’ adını verdiği konserleri için hazırlık yapan Edip Akbayram, yaşadığı nefret dolu anları, “Ölümden döndük” sözleriyle anlattı. Akbayram, “Uçak az önce havalanmıştı ama bir büyük kartal önce uçağın burnuna çarptı, ardındaki motora girdi. Motordan harika rahatsız edici bir ses yükseldi ve uçak yalpalamaya başladı. Herkes büyük panik yaşadı. Kaptan pilot derhal alana geri döneceğimizi anons etti. Uçağın tekerlekleri piste değene kadar bütün hayatım gözümün önünden film şeridi gibi geçti” diye konuştu.