Ekranların yeni eğlencesi Gönder Gitsin

Ekranların yeni eğlencesi Gönder Gitsin

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

EKRANLARIN EN YENİ EĞLENCESİ “BAYRAK DIREĞI GİTSİN”
OLDU

Red Arrow Entertainment bünyesindeki markaların en güçlülerinden biri olarak kabul görebilen Karga Seven Pictures ’ın, Türkiye ’deki birincil projesi “Bayrak Direği Gitsin”
FOX ekranlarında başladı.

Ekranların en bambaşka müsabaka programı “Bayrak Direği Gitsin”, sıcak yaz akşamlarında bayram tadında bölümleriyle FOX izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Timur Acar ’ın yaptığı “Bayrak Direği Gitsin” in 25 Haziran ’daki ikinci bölüm konukları oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ve “Miss Model of World” birincisi ve oyuncu Sevcan Yaşar olacak. Bayram baştan başa devam edecek olan yarışmada “Şevkat Yerimdar” dizisinin başrol oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Aydınlık ise bayramın 2. Günü “Bayrak Direği Gitsin” diyecekler.

Alışılmışın oldukça açık havada bir formata sahip olan “Gönder Gitsin” de soruların cevapları dört şıklı fotoğraflardan oluşuyor. Soru ile beraber konu başlığına uygun olan üç resim ve uygunsuz bir fotoğraf yarışmacıların karşısına çıkıyor. Yarışmacılar uygun olmayan fotoğrafı bulmaya çalışıyor. uygunsuz fotoğrafı bulan yarışmacılar büyük ödüle giden 10 soruluk yolda birincil önemli adımı atmış oluyor. Yarışmanın büyük ödülü ise bütün 150.000 TL.

Yarışmanın 25 Haziran ’da yayınlanacak ikinci bölümünün konukları Sinan Çalışkanoğlu ve Sevcan Yaşar, “Gereksinim Haritası” isimli sosyal sorumlukluk projesine destek olmak için 150.000 TL ’lik büyük ödüle ulaşmaya çalışacaklar. Sinan Çalışkanoğlu ’nun enerjik ve gülünç halleri, Sevcan Yaşar ’ın ise güzelliğiyle birleşen yarışmadaki sakin duruşuyla ikilinin garip diyaloglarına şahitlik edeceğiniz bu büyük eğlenceyi sakın kaçırmayın.