Elif Dizisi 3 Haziran Pazartesi 935. bölümünde Kerem, Murat ’ın kardeşi olduğuna inanmaz!

Elif Dizisi 3 Haziran Pazartesi 935. bölümünde Kerem, Murat ’ın kardeşi olduğuna inanmaz!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Elif dizisi 935. bölümüyle 3 Haziran Pazartesi günü izleyicilerle Kanal 7 ekranında buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Videodan 935. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz. Kerem, Murat ’ın kardeşi olduğuna inanmaz. Değer ise Macide ’nin defterinden kopardığı sayfayı saklamaya çalışır lakin Melek ’e yakalanır.

Hümeyra Kerem ile Murat ’ı bir araya getirir. Kerem büyük bir şok yaşar. Murat ’ın onların kardeşi olduğuna hiçbir şekilde inanmaz. Kendini büyük bir çıkmazın içinde bulan Kerem Mahir ile buluşur. Ona fazla güvendiğini söyleyerek derdini ona açar. Mahir Kerem ’in içten tavrı karşı daha da mahcup olur. öte yandan Macide anekdot tuttuğu defterinden bir sayfanın kayıp olduğunu fark eder. Kıymet bu sayfayı bir pantolonun cebinde unuttuğunu hatırlayınca kısa bir panik yaşar. Sonunda sayfayı bulur lakin bu esnada Melek ’e ciddi bir açık verir. Melek Kıymet ’in o sayfayı niçin yok ettiğini anlayabilecek mi?

Arzu, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00 ’da Elif ile Kanal 7 ’de…

Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Muavin Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Bakış Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Istek Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Gayretli, Hak Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.