Elif Dizisi 934. bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem büyük şok yaşayacak!

Elif Dizisi 934. bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem büyük şok yaşayacak!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Elif dizisinin 30 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak heyecan dolu 934. bölümünde Değer, Hümeyra ve Melek ’e bir oyun oynar ve daha önce anlaştığı birini Hümeyra ’ya kardeşi olarak tanıtır. Hümeyra Kerem ’e bir kardeşleri olduğunu söylediğinde Kerem ne yapacak?

Hümeyra, Melek ve Levent, Değer ’in arkasında, onun oğluyla buluşacağı kafeye kazanç. Lakin onların kendisini takip ettiğini anlayan Kıymet onlara yeni bir oyun oynar. Evden çıkarken bile bile açık verir ve Hümeyraların oraya gelmesini sağlar. Değer karşısındaki genci Hümeyra ’ya kardeşi olarak tanıtır. O başlıca değin bütün olanlara inanmakta zorlanan Hümeyra bundan böyle her şeyi ağır ağır kabullenmeye başlar. Ama bu Değer ’e olan öfkesini dindirmez. Hümeyra artık bu sırrı içinde tutamayacağını anlar ve Kerem ile paylaşmaya karar verir. Kerem ’in bu büyük habere tepkisi ne olacak?

Istek, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00 ’da Elif ile Kanal 7 ’de…

Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Bakış Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Istek Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Gayretli, Adalet Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.