Elimi Bırakma dizisi sezon finalinde Cenk ve Azra’ya mutluluk haram!

Elimi Bırakma dizisi sezon finalinde Cenk ve Azra’ya mutluluk haram!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

atv’nin yeni dizisi Canevim, 1. bölümüyle 27 Mayıs Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşmuştu. Ancak birincil bölüm tarihinin yanlış seçilmiş olması dizinin fena başlamasına sebep oldu. 27 Mayıs akşamı keza Çukur ve Yasak Elma dizilerinin sezon finali vardı ayrıca de Söz final yaparak veda etmişti. Diğer kanallarda çok iddialı yapımlar olunca da Canevim dizisinin birincil bölümü az daha arada kaynamıştı. Dizinin 1. bölümünün tekrarını 3 Haziran Pazartesi günü saat 20.45’te atv ekranında izleyebilirsiniz.

KALPLERE DOKUNDU

İzleyicilerin yorumlarına bakılırsa Canevim dizisi yüreklere dokunan bir üretim olacak…

Yorumlarda dizinin kalplere dokunduğu sürece gidecek uzun bir yolunun olduğunu gösteriyor.

Biran Damla Yılmaz, Aras Kültürlü ve Bağımsızlık Çevik’in başrollerinde yer aldığı Canevim dizisinin ilk bölümünün arkasında yapılan yorumlardan bazıları şöyle:

YORUMLAR

– Ilk bölümden yüreğime dokunan bişeyler var inşallah uzun süren bir dizi olur. Duygusal sahneler bekliyorum. Ömer gibi sevenlere selam olsun.

-Cok guzel dizi basarilar reyteng bol olsun begendim diziyi,iyiki sacma bir dizini izlemedim ) birde orman sahnesi begendim

-Hikaye biraz basit kalsa da akıcı. Düzgün olmasını diliyorum. Ömer ve ceylanın birbirlerine bağlılığı hoş anlatılmış. Ben sevdim. Duygusal sahneler fazla olsun dizi baya hoş olur. Duygusallık iyidir.

-Açıkçası ben beğendim şurda beğenmeyenler ne arıyo anlamıyorumki hazır konusu biraz size tarafından sıradana kaçmış olabilir fakat zaten böyle sıcak birbirine tutunan aile dizilerine hasret kaldık ya nerde töre dizisi var o izlenir ya nerde kadına çoluğa çocuğa kuvvet dizisi var o izlenir

CANEVİM’İN FARKI

Yaz ekranında şu esas kadar açıklanan diziler aralarında Canevim’in kayda değer bir farkı var. Afili Aşk, Yeniden Sen, Benim Tatlı Yalanım dizileri komedi yapımları… Canevim ise duygusallığın öne çıktığı bir yapım. Bir da atv’nin diğer yaz dizisi Kimse Bilmez var. Kimse Bilmez de aksiyon ağırlıklı bir dizi olacağa benziyor.

Görüldüğü gibi yaz ekranında şehvetli bir dizi arayanlar için Canevim birincil sırada gelecek. Eğer dizideki duygusal sahnelerin yoğunluğu artı olur, oyuncuların da düzenli halleri izleyiciye yansır ise dizi yaz ekranında devam etme sorunu yaşamaz.