Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi Fox TV ’de izleyici ile buluşuyor!

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi Fox TV ’de izleyici ile buluşuyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Enes Batur Sungurtekin ’in birincil filmi olan Enes Batur Düş mi Hakiki mi? sinema salonlarında gösterildiğinde büyük alkış toplamıştı. Film, 12 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00 ’de Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak.

Kamil Çetin kadar yönetilen ve vlogger Enes Batur ’un hayatını konu bölge 2018 yapımı Türk komedi filmidir. Filmin başrollerinde Enes Batur, Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy, Başak Karahan ve Hakim Mustafa Almacı yer almaktadır. Film, Türkiye ’de 19 Ocak 2018 ’de vizyona girmiş ve büyük alkış kazanmıştı.

İşte filmin hikayesi:

Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile az kalsın hiç süre geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur ’a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. O, okulda da daima dışlanan bir çocuk olmuştur.

Çocukluğundan beri çevresindeki cümbür cemaat kadar sevilmenin hayalini kuran Enes ’in artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber elde etmek. Fakat bu gerçek dışı ailesi kadar desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes, baskı bir karar saptamak zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır veya üniversite sınavına çalışacaktır.