Erzurumlu o küçük çocuk, dünyaca ünlü yıldızın bile dikkatini çekti…

Erzurumlu o küçük çocuk, dünyaca ünlü yıldızın bile dikkatini çekti…

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Sosyal medyada videoları yayınlandıkça fenomen haline gelen Erzurumlu minik Efe, dünyaca ünlü yıldız Sofia Vergara ’nın da dikkatini çekti. ‘Erzurumlu Çitos Efe ’ fanı olan yıldız. Twitter sayfasından Efe ’nin videosunu paylaştı.

Medyatava ’da bulunan habere kadar, “Çitos” lakabı takılan 6 yaşındaki Efe, kıvırcık saçları, dansları ve konuşmalarıyla kısa sürede sanal dünyanın yeni fenomeni olmayı başardı. Ailesinin sevimli tavırlarıyla uyarı çeken çocuğun videolarını paylaşmasıyla bir anda sanal dünyada yayılan vidolarda Çitos Efe olarak ünlenen ufak çocuğun, kendisine çirkin denilmesine kızmasıyla başlayan videolar, sonradan bu durumla “Hele Benim Güzelliğime Bakın” diyerek kendine has dansları eşliğinde dalga geçiyordu. sonra “Çek Tulumbayı” şarkısını söylediği videosuyla tekrar izlenme rekoru kıran sevimli çocuğun ünü dünyaya taştı.

Erzurumlu Çitos Efe ’nin Şeker Bayramı ’nda paylaşılan güvey oyunu videosu dünyaca ünlü yıldızların bile dikkatini çekti. Kolombiyalı oyuncu ve sunucu Sofia Vergara da, ufak Efe ’nin çok eğlenerek oynadığı şirin damat dansı videosunu çok beğendi ve 9.2 milyon kişinin takip ettiği twitter sayfasından paylaştı. Dünyanın en hoş kadınları aralarında gösterilen 44 yaşındaki Sofia Vergara, birçok defa Emmy ve Altın Küre ’ye namzet gösterilmiş, bilhassa “Modern Family” dizisindeki Gloria rolüyle öne çıkmıştı.

(medyatava)