Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde beklenmedik gelişmeler!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde beklenmedik gelişmeler!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

atv ekranlarında 4 sezondur sürekli Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali bugün… 28 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak olan 139. bölümle birlikte bir sezon sonradan erecek.

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Tarık Ünlüoğlu ’nun başrollerindeki dizinin 5. sezonda da büyük alaka ile devam etmesine belirlenmiş gözüyle bakılıyor.

Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 139. bölüm sezon finalinde neler yaşanacak. Fragman yayınlandı.

Hızır, Zeki ile işbirliği yapan Tahsin ’e son isteğini soruyor ve ardından onu öldürüyor. Selcan, Zeki Sivri ’ye onun yüzünden iki kardeşinin öldüğünü söylerken Zeki de kardeşlerini Çakırbeylilerin öldürdüğünü söylüyor. Selcan, Hızır ’ın konut adresini Zeki ’den öğreniyor ve keskin nişancısısı Hızır ’ı vuruyor.

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm detayları şöyle:

Hızır ölümle burun buruna geliyor. Kendilerine kurulan tuzağı ayrım edemeyecek dek hiddet batmış olan İlyas ve Behzat, Akıllı ’nin namlusunun ucunda eli kolu ast kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet ’i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin ’in elinden son anda kurtarmayı başarır. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit ’in hamlesi, Zeki ’nin planını sekteye uğratacaktır.

Tahsin ’in ihanetinin ortaya çıkmasıyla belli başlı düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.Zeki Sivri kurduğu oyun baştan sona kimsesiz başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok güvenli olmayan bir düşman salmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır ’ı yerleştirir. Yeni bir hayata açtırmak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan ’ın mutluluğu, Zeki ’nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.