Esra Erol, damat ve gelin adaylarını kovdu

Esra Erol, damat ve gelin adaylarını kovdu

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Atv ’nin evlilik programı Esra Erol ’da locadaki adaylardan Fırat ve Yağmur ’un programdakilere söylemeden dıştan birbirlerini tanıdıkları ortaya çıktı.

Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol ’da program adaylarından Fırat Bey ve Yağmur Bayan ’ın dışarı görüştükleri bir resim karesi güne damgasını vurdu. Esra Erol ’da gelin ve damat adayının dışarda birlikte görüntülendiği bir görüntü canlı yayında izleyiciler ile paylaşıldı. Başarılı spiker Esra Erol bu duruma tepkisini belirli ederek, program konuklarının bundan böyle yayında olmayacaklarını bu sözler ile dile getirdi.

Esra Erol: “Bu fotoğraflardan daha sonra ben nasıl sizlere talip gelen kişileri nasıl buraya çıkarabilirim, kaçak göçek kuytu hiçbir şey istemiyorum, yazışmalarınız, fotoğraflarınız buraya gelirse, yayınladığım gün programdan göndereceğim, doğrusu tek bir geçit değil. Bundan daha sonra bu şekilde olacak. Burada belirli kurallar var. Halk Müziği buraya gelerek bir emek veriyor. Konuklarımız programa çıkmak için günlerce heyecanla bekliyor. Bunlardan nedeniyle, loca arasında bakımlı görüşmeler varsa ve bu gizleniyorsa gelen ihbarları yayınlayıp, programdan göndereceğim.” dedi.