Esra Erol ve ailesinin bayramı özlenen bir tabloyu hatırlatıyordu!

Esra Erol ve ailesinin bayramı özlenen bir tabloyu hatırlatıyordu!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Zuhal Topal ’la Sofrada programıyla hafta içi her gün izleyicilerle Fox TV ’de buluşmakta olan Zuhal Topal, bayram haftası baştan başa programın ara vereceğini duyurmuştu. Program 10 Haziran Pazartesi günü yeni bölümüyle ekrandaki yerini alacak.

Eşi ve yapımcısı Korhan Saygıner ve kızıyla birlikte tatile meydana çıkan meşhur spiker, takipçilerinin bayramını tebrik etmeyi de ihmal etmedi.

Tatil haliyle uyarı çeken ailenin bayram videosu 100 bine yakın izlenme elde etti.

Yapılan yorumlarda ise hayranları da aileye mutlu bayramlar dileğinde bulundu.

İşte o video:

Ve bayram çocuğu yerinde duramaz arkadaşlarına içten koşar👻 #ramazanbayramı #hayırlıbayramlar #şekergibibayram #mutlubayramlar

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul ’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve bununla beraber yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla birincil tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk ’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv ’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir fazla reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı şahsiyet ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV ’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında fena bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Bildirmek Gerekli adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; insanlar ve jüri göre birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol ’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına dek Star TV ’de yayınlanan “Zuhal Topal ’la Evlilik” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları aralarında TRT ’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1 ’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D ’de yayınlanan “Galip Gelmek İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D ’de hafta içi her gün saat 13.30 ’da ekrana gelen “Herkes” adlı müsabaka programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV ’de izdivaç programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tercih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV ’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.