Eşref Kolçak ’ın cenazesinde çirkin hareket! Sağlığında eleştirdiği, cenazesinde oldu!

Eşref Kolçak ’ın cenazesinde çirkin hareket! Sağlığında eleştirdiği, cenazesinde oldu!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bir kaç gün önce hayatını kaybeden Yeşilçam ’ın ünlü ismi Eşref Kolçak ’ın cenazesinde yaşanan bir olay, herkesin tepkisini çekti!

Daha önce sağlığında oğlunun cenazesinde, insanların cenazeye saygıyı unutup resim çektirmeye çalışmalarına kızmıştı Eşref Kolçak.

Ne yazık ancak aynı bir görüş kendi cenazesinde yaşandı ve cenazeye katılan ünlü oyuncularla resim çektirmeye çalışanlar nerede olduklarını unuttu!

Meşhur sinema sanatçısı Eşref Kolçak ’ın cenazesine katılan ünlü isimlerle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar cenaze aracının ilerlemesini zorlaştırdı.

Bursa ’nın Gemlik ilçesinde sinema sanatçısı Eşref Kolçak ’ın cenazesinde tabutta selfie çeken ve resim karesine girme yarışında olan vatandaşların yanı sıra, ünlü oyuncularla resim çektirmeye çalışan ırk cenazede olduklarını unuttu. Cenaze namazının gerisinde Kolçak ’ın cenazesi, cenaze aracına konularak yolun açılması beklendi. Fakat vasıta, ünlü sanatçılarla resim sürüklemek halk müziği sebebiyle ilerleyemedi.

Eşref Kolçak ’ın cenazesi uzun süren bekleyişin arkasında Gemlik İlçe Mezarlığı ’nda götürülerek eşi Özcan Kolçak ve oğlu Harun Kolçak ’ın yanına defnedildi.

EŞREF KOLÇAK ’A ‘DIĞER HANGİ ARTİSTLER GELECEK? ’ DİYE SORMUŞLARDI

Harun Kolçak ’ın cenazesinde de benzer bir durum meydana gelmişti ve usta usta olayı şu sözlerle anlatmıştı:

“O insanların bu dek terbiyesiz olacağını ben tahmin etmedim. Düşünebiliyor musunuz, cenazeye gelmiş biri bana “Başka hangi artistler gelecek, resim çektireceğiz” diye sordu. Bu nasıl bir insanlıktır! Evladımı mezara defnediyorum, gelmiş artistleri soruyorlar. Soranlar bilhassa hanımlardı. Mezarlıktan kaçtım desem yalan olmaz. Bir yere kadar dayanma ettim. Bir yerden sonra patlayacaktım bundan böyle. Ben evladımı kaybetmişim, bana sorduğu lafa bak! Hâlâ yolda çevirip “Abi, biliyorsun cenazede ben de vardım” diyorlar. Varsan varsın kardeşim. Ne yapayım yani? Cenazede bana en hoş sürprizi Bedia Akartürk yaptı. Gemlik ’teki cenazeye geldi. Başka da gelen olmadı. Ama koskocoman mutlulukla söylüyorum. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan iki otobüs, diğer taraftan ambulans atama etti. İstanbul ’daki merasimden sonradan otobüsler buraya değin geldiler. Burada rezalet oldu.” (Posta)