Eşref Kolçak ’tan üzücü haber! Ünlü sanatçı hastaneye kaldırıldı!

Eşref Kolçak ’tan üzücü haber! Ünlü sanatçı hastaneye kaldırıldı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Yeşilçam ’ın ünlü ismi Eşref Kolçak, evinde fenalaştıktan daha sonra komşusu tarafından hastaneye kaldırdıldı!

Sanat camiasından duyurduğu ölüm ve rahatsızlık haberleri sebebiyle ‘facia tellalı ’ olarak anılan Iftihar Akay, 92 yaşındaki Eşref Kolçak ’ın evinde fenalaştığını ve komşusu göre ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi ’ne kaldırıldığını belirtti.

Iftihar Akay ’ın kendi internet sitesinde yayınladığı yazı şöyle:

“Bu sabahleyin aldığım haber beni derinden üzdü… İşte yaşlılık ve yalnızlık…

Sanat camiasından hepimizin hem ilgilenmesi, ayrıca de ‘ileride ne olacağım ’ diyerek örnek alması gereken bir tablo ile karşılaştım…

Kıymetli oyuncumuz Eşref Kolçak ’tan geçtiğimiz nisan ayında iyi haberler gelmiş ve taburcu olduğunu duyurmuştum. Hatta Eşref Bey, taburcu olduktan sonradan Hülya Koçyiğit ’in programının çekimlerine bile katılmıştı. sonradan evinde kalmaya başlayan artist oyuncu, evde uzun vakit su içmemiş ve böbrekleri iflasa gitmek üzereyken evinde fenalaşmış. Bunun üstüne komşusu ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi ’ne kaldırmış.

Bazı akrabaları kendisi ile ilgileniyormuş fakat kent dışarıda olduklarından haftada iki gün gelebiliyorlarmış. Çok süre refakatçi olmadan hastanede yalnız kalan Eşref Kolçak ’a, oyuncu Semra Sima gönüllü olarak bakmak istediğini bana iletti.

Usta oyuncumuzun telefonu bile komşusunda duruyor.

Kendisine acil şifalar diliyorum.”