Ezgi Mola ’dan çocuklara doğa dersi

Ezgi Mola ’dan çocuklara doğa dersi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ezgi Mola öykü anlattı!

Oriflame Türkiye ’nin 2015 marka yüzü olan Ezgi Mola, TEGV Adana Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimini ziyaret etti. Meşhur oyuncuyla zaman geçiren çocuklar, önce doğa hakkında sohbet ettiler. Doğa deyince aklına gelen ilk kelimeyi söyleyen miniklerden bazıları ‘yeşil ’, ‘yaşam ’ gibi kelimeleri dile getirirken, birçoğu ise ‘ağaç ’ ve ‘orman ’ dedi.

Ezgi Mola ’nın çevreyi korumalarını aşılayan şen sohbetini, çocukluk anılarını dinleyen miniklerin yüzlerindeki sevinç ve heyecan görülmeye değerdi. Mola, çocuklara doğa ve çevrenin önemini açıklama yapmak için ağaçlarla ilgili çok güzel bir hikâye okudu. Ziyaretin en heyecanlı anı ise, çocukların hikâyenin sonunu kendi hayâl güçlerini geliştirerek resmetmeleriydi. Çocuklar, hikâyenin sonunu resimleri üzerinden Ezgi Ara Verme ’ya kendileri anlattılar.

Kurulduğu yıldan bu yanlamasına doğaya ve insana verdiği önemden ayrıcalık vermeyen İsveçli Güzellik Markası Oriflame Türkiye Pazarlama Direktörü Çağla Özdoğan; “Çocuklara doğa ve çevre bilincini aşılamanın mutluluğunu yaşadığını belirtirken, bu neşeli etklinliğin Oriflame Satış Danışmanları aracılığı ile 15 ayrı ildeki TEGV Öğrenim Birimlerini ziyareti ile neşelendirici bir şekilde devam edeceğini” belirtti.