Fahriye Evcen ’in reklam sürprizi! Sesiyle de dikkat çekti…İşte o reklam…

Fahriye Evcen ’in reklam sürprizi! Sesiyle de dikkat çekti…İşte o reklam…

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Fahriye Evcen, Koton ’un yeni reklamlarında dün akşam ilk olarak ekrana geldi. Evcen ’in reklam şarkısını da kendisinin seslendirmesi izleyenler için sürpriz oldu. Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu yeni sezonun jean trendini belirledi.

‘Şu Anda özgür ruhlu jean moda ’ sloganlı, ‘Modern Gezgin ’ asıl temasıyla hazırlanan 55 parçalık koleksiyon, ırksa ve egzotik çizgilerin ağırlıkta olduğu tasarımları ile moda severlerin beğenisine sunuldu. Koleksiyonun reklam filmi için kamera karşısına geçen Fahriye Evcen reklam için hazırlanan şarkıyı da kendisi seslendirdi.

Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu ile ikinci defa moda tutkunlarıyla buluşan Evcen, “Koton ile geçtiğimiz sezon hayata geçirdiğimiz Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu ’nun ikinci sezonu ile Çağdaş Yolcu başlıca temasıyla çok bambaşka bir koleksiyon sunuyoruz. Bu koleksiyonda da tasarımlara kendi ruhumu ve zevkimi yansıttım. Seyahati seven, hür ruhlu, modern kadını yansıtan parçalar yer alıyor. Göçebe bir ruhu yansıtan tasarımlar bununla beraber kadınsı çizgiler taşıyor. Yaz sezonunu yolcu bir ruh hali içinde geçirdim. Gördüğüm ve deneyimlediğim her şey bana bu koleksiyonu hazırlarken ilham verdi. Benim hayallerimi gerçeğe dönüştürdükleri için Koton ’a ve tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Reklam Şarkısını Fahriye Evcen seslendirdi

Koleksiyon için hazırlanan yeni reklam filmi ile ilgili de konuşan Fahriye Evcen, “Yeni reklam filmimizde de tasarımlardaki bu duyguyu bire bir yansıtmaya çalıştık. Tasarımlarla çok bütünleştiğimi ve kendi tarzımı mükemmel yansıttığımı düşünüyorum. Bu bütünleşmeyi daha zinde hissettireceğini düşündüğümüz için reklamdaki şarkıyı da kendim seslendirdim” dedi.

İşte Evcen ’in seslendirdiği o şarkıyla reklam filmi: