Fahriye Evcen ’in teşekkür paylaşımı

Fahriye Evcen ’in teşekkür paylaşımı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

29 Haziran ’da dünya evine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ’in Maldivler ’deki rüya gibi balayı bitti. Balayından fotoğraflar paylaşan Fahriye Evcen, bu defa düğün fotoğraflarından birini paylaştı ve uzun bir teşekkür notu yazdı.

Bakın ünlü oyuncu teşekkür mesajında kimlere teşekkür etti? İşte ünlü oyuncunun düğünün ardından yazdığı teşekkür notu:

29 haziran ’ı 1 hafta geride birakmisken rüya gibi geçen gecemizin hala etkisinden cikamadim.. ??? bütün bu güzellikleri yasarken tüm enerjisyle yanımızda olan herkese tesekkür etme zamani geldi..

Öncelikle rüya gibi iki gelinligimin yaraticisi @rasitbagzibagli bütün ekibinin haftalarca çalıstıgı el emegi göz nuru işi göz doldurdu.. iri bir teşekkür size ?????

@dervisbagzibagli derviş abi, damatlıkları üretim aşamasında bana katiyen göstermedigin icin, giz gibi sakladigin icin birazcık kirgindim, fakat gördügümde O ’na yeniden aşık oldum.. tesekkürlerin en büyügü sana ???

@fidansimsek ilk dans icin özel hazirladigin gelinligimde de kuğu gibi hissettim ??? sana ve bütün ekibine samimi teşekkür ederim hoş bayan.. ??? Ve

@ibrahimzengin ve

@rifatyuzuak yeteneklerine gözüm kapali güvendigim iki altın kalp, hemen hemen her isimde ve en özel anlarda yanimdasiniz, iyi fakat yanimdadiniz.. ?? @aytekinyalcinphotography en güzel anlari yakalar o ☺️ kisacik sürede en imkansizlikta bile harikalar yaratir ?? yukaridaki fotograf ’ta onun imzasini tasiyor bu vesileyle ?✨✨✨

Ve gül yüzlü yasemin hanim ?@caritasbyyaseminkayan bana okadar kisa sürede böylece iki gelin tacı tasarladınızki..tam da beni yansitan.. emeginize saglik.. ?

hayalimdeki gelin çicegini bir iki cümleyle anlayan ve ötesine gecen @gaiosflowers harikasiniz ????

Veee haftalarca geceni gündüzünü bizimle gecirdigin, hayal ettigimiz herseyi en güzel haliyle organize ettigin icin sana kocaman bir tesekkür @ozge_akar ??♥️ ve tabiiki emegi gecen, aklimizdan silinmeyecek bu güzel geceyi hazirlayan herkese sonsuz tesekkürler ?? ???????