Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ’in oğulları Karan ’ın sosyal medya hesabına büyük teklif!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ’in oğulları Karan ’ın sosyal medya hesabına büyük teklif!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Kısa bir zaman önce oğulları Karan ’ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, doğumdan önce bir sosyal medya hesabı açmışlardı.

Karan bebeğin sosyal ağ hesabı için önemli bir para öneri edildiği iddiası gündeme geldi.

Türkiye ’nin yanı sıra Ortadoğu ’da da geniş hayran kitlesine sahip olan Fahriye Evcen ’le eşi Burak Özçivit ’in şöhreti
Magazin dünyasının favori çifti, doğumdan önce oğulları adına Instagram hesabı açmıştı. Minik Karan ’ın sosyal ağ hesabı kısa sürede yüz binlerce takipçiye ulaştı.

Fahriye Evcen ’in yöneteceği hesapta henüz bir paylaşım yapılmamasına rağmen Ortadoğu ilk önce olmak üzere dünyanın pek fazla yerinden 142 bin kişi Karan ’ı peşine düşüp takip etmeye başladı.

Bunun üzerine de Dubai ’deki bir sosyal medya şirketi harekete geçti. Medya şirketi, güya çifte oğullarının sosyal ağ hesabının yönetimini kendilerine devretmesi ve hesabın bütün haklarını alma karşılığında 300 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 800 bin lira) teklif etti.

Henüz teklifi değer biçme aşamasında olan ikilinin Karan ’ın sosyal ağ hesabı için nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu oldu.

Bu arada geçen günlerde de Özbekistan ’da bir toplu ev projesinin reklam yüzü olan Özçivit ’e şirket göre Karan adına 800 bin liralık konut armağan edilmişti.

(Takvim)