Ferhat Göçer bir ilki gerçekleştirdi

Ferhat Göçer bir ilki gerçekleştirdi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bugüne kadar milyonlarca kere dinlenen şarkı “Yıllarım Gitti” ile Ferhat Göçer bir ilki gerçekleştirdi. Şarkının ikinci klibinde, sanatçının hayranları kendi sesleri ile yer aldı. Göçer ’in devlete ait sosyal medya hesaplarından yaptığı ” ‘Yıllarım Gitti ’ şarkısını daima birlikte söyleyelim” çağrısı büyük ses getiririken; Amerika ’dan Kazakistan ’a, Almanya ’dan Azerbeycan ’a , İran ’dan İngiltere ’ye dünyanın dört bir yanından 500 ’ü aşkın hayranı klip için kamera karşısına geçti.

“Yıllarım Gitti” şarkısının playback versiyonununu 7 ’den 77 ’ye kendi sesleri ile yorumlayan böylece fazla kişinin gönderdiği videolar özel bir teknik ile bir araya getirildi. Ortaya büyük bir koro ve fantastik bir video klip çıktı. Dikkat Çekici dilinin de kullanıldığı, Türkiye ’de bir başlangıçta gerçekleştirilen bu çalışma sevenleri ve Göçer ’i aynı klipte buluşturdu.

Son dönemde ülkemizin içinde bulunduğu acılı ve sancılı süreçte dünyanın dört bir yanından insanlarımızın ortak bir şarkıda buluşması, daima birlikte söylemeleri, aramızdaki gönül ve akıl bağlarının güçlenmesi adına içerdiği mesaj ile de dikkat çekiyor.