Filiz Aker ’in yeğeninden şok açıklama: Vatan Şaşmaz ’a yıllardır platonik aşıktı!

Filiz Aker ’in yeğeninden şok açıklama: Vatan Şaşmaz ’a yıllardır platonik aşıktı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Sunucu ve oyuncu Vatan Yanılmaz ile eski manken Filiz Aker Beşiktaş ’taki otel odasında ölü bulunmasının ardındaki Aker ’in o sırada otelde olan yeğeni konuştu.

Teyzesi Filiz Aker ile olaydan önce cafede oturduklarını anlatan Dora Altınbaşak , sonrasında yaşananları ise Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak ’a şöyle anlattı:

“Cafedeydik. Oturuyorduk şehvetli konuşmalar yapıyordu. ‘Çok mutluyum ’ diyordu. ‘Hiç bu dek mutlu olmadım ama benim mutluluğum seni üzebilir sakın üzülme ’ falan filan diyordu. ‘Bir yarım saat yukarı çıkacağım bir arkadaşımla görüşeceğim ’ dedi. 10 dakika geçti aradım, ‘geliyor musun canım ’ dedim, ‘geliyorum ’ dedi. Sonradan yine zaman geçti aradım telefonu kapalıydı. Otelden de aradım. Yukarı çıktım ,kapıyı çaldım kimse açmıyor. Teyzeme ona ‘ulaşamıyorum ’ dedim. Emniyet aldık, resepsiyondan. Kapıyı açtırdık. Üstteki kilitliydi. Kapı açılınca baktık yerde yatıyor Vatan. Kırmızı gömlekli kotlu birini gördük nasıl olursa olsun Vatan ’dır bu dedik. Teyzemle Vatan ’ın ilişkisi çok daha öncesine dayanıyor, şu anda böylece birşey yoktu. Yeni bir ilişki yoktu. Neden Vatan ’la buluştu bilmiyorum. Hiçbir şeyden haberim değil. Teyzem yıllardır Vatan ’a aşıktı platonik. Karısını boşayıp beni alacak diyordu.”