Fox TV ’nin yazı sezonu tanıtımı büyük beğeni topladı

Fox TV ’nin yazı sezonu tanıtımı büyük beğeni topladı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Fox TV ekranı yaza hazır… FOx TV ’nin meşhur yüzleri yaz ekranının tanıtımı için bir buluştu. Demet Özdemir ve Furkan Palalı ’nın yanı sıra Timur Acar, Özgürcan Çevik, Başak Aydınlık, Murat Ünalmış, Tuvana Türkay, Çiğdem Batur, İlker Ayrık gibi meşhur oyuncular da yaz ekranı klibinde buluştu.

Birbirinden gösterişli dizi ve programlarıyla yaz sezonunu açmaya hazırlanan FOX, yepyeni tanıtım filmi ile çok ses getirecek! FOX ’un peşine düşüp takip edilen ve merakla beklenen yapımlarının meşhur ekran yüzleri, yaz tanıtım filmi için bir araya geldi.

FOX İç Yapımlar tarafından gerçekleştirilen çekimler, yaz döneminde ekrana gelecek dizi ve programların ekran yüzlerini, göz alıcı bir kurgu ile bir araya getirdi. Filmin yönetmen koltuğunda Nurgül Koç otururken, görüntü yönetmenliği Mehmet Başaran tarafından yapıldı. Ünlü oyuncuların styling ’i Bengisu Gürel ’in, saç ve makyajları ise Burcu Taş ve Önder Tiryaki ’nin Hair & Makeup Studio ’sunun profesyonel ekibinden çıktı. İki gün süren çekimlerde, 50 şahsiyet bir üretim ekibi çalıştı. Filmin poster fotoğraflarını ise ünlü fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin çekti.

Çekimin ilk gününün konukları sevilen dizi “No: 309” oyuncuları Demet Özdemir ve Furkan Palalı oldu. Onları sezonun en eğlenceli yapımlarından “Şevkat Yerimdar” oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak izledi. Gerisinde “Gönder Gitsin” adlı yeni yarışma programının moderatörü Timur Acar ile birincil günün çekimleri tamamlandı.

İkinci gün çekime, ekranlara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan “Deli Gönül” dizisinin oyuncuları Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Çiğdem Batur ile devam edildi. İzleyiciyi kahkahaya boğmaya hazırlanan şaka programı “Birincil Randevulaşma”nın sunucuları Sinan Çalışkanoğlu ile Şinasi Yurtsever gibi “10 Numara 5 Yıldız” adlı şov programı ve “Saatli İlker Ayrık Takvimi” programlarının sunucusu İlker Ayrık da çekimde yer alan isimler arasında!

Sosyal medyada da büyük alaka görebilen tanıtım filmi ile FOX ’a yaz geldi!